Zawodnik LKS Baszta Golczewo, Bartłomiej Grzybowski zwyciężył 3 etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Dookoła Mazowsza” w kategorii junior młodszy.
Trzeci etap o długości 42 kilometrów rozegrany w Warszawie, po finiszu z peletonu wygrał Bartłomiej Grzybowski. Tuż za nim na mecie zameldował się Reprezentant Litwy – Paulius Siskevicius, a trzeci był Rafał Król (LK UKS Pszczyna), który od pierwszego etapu jest liderem wyścigu.
W klasyfikacji generalnej za Rafałem Królem jest Paulius Siskevicius, a na trzecim miejscu Wojciech Franczak (LKS Baszta Golczewo).
Jutro odbędzie się czwarty, ostatni etap w Baboszewie o długości 70 kilometrów.
Wyniki 3 etapu Wyścigu Kolarskiego „Dookoła Mazowsza”:
1 10 POL19930820 GRZYBOWSKI Bartłomiej LKS BASZTA GOLCZEWO 0 56 56 6
2 50 LTU19930907* SISKEVICIUS Paulius LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 0 56 56 4
3 45 POL19930123 KRÓL Rafał LK UKS PSZCZYNA 0 56 56 2
4 1 SVK19930203* BUCO Jakub SLOVAKIA SŁOWACJA 0 56 56
5 31 POL19930111 #CHYLIŃSKI Mateusz OPTY - JURAND MAZOWSZE 0 56 56
6 51 LTU19930606* POPOV Jevgenij LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 0 56 56
7 33 POL19930303 KOMISAREK Patryk LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 0 56 56
8 2 SVK19931129* MALIK Robert SLOVAKIA SŁOWACJA 0 56 56
9 16 POL19940608 #GORZELAK Konrad MAZOWSZE 1 0 56 56
10 7 POL19930127 MICHCIŃSKI Michał LUKS PELETON KĘTRZYN 0 56 56
11 3 SVK19930125* CHALUPCIK Jan SLOVAKIA SŁOWACJA 0 56 56
12 39 POL19940228 KOLASIŃSKI Paweł LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 0 56 56
13 15 POL19940421 #KIETLIŃSKI Wojciech MAZOWSZE 1 0 56 56
14 23 GER19931113* BALDOVSKI Gregor SACHSEN - AUKALY GERMANY 0 56 56
15 4 SVK19940210* MALOVEC Lubos SLOVAKIA SŁOWACJA 0 56 56
16 8 POL19931012 KRAWCEWICZ Karol LUKS PELETON KĘTRZYN 0 56 56
17 22 POL19931221 #BANASZEK Adrian MAZOWSZE 2 0 56 56
18 28 POL19930701 #LECH Dominik OPTY - JURAND MAZOWSZE 0 56 56
19 57 LTU19930201* KALINA Talius VILNIAUS VITUS 0 56 56
20 14 POL19930108 FRANCZAK Wojciech LKS BASZTA GOLCZEWO 0 56 56
21 60 LTU19940612* VIDEIKA Airidas VILNIAUS VITUS 0 56 56
22 56 LTU19930201* KALINA Titas VILNIAUS VITUS 0 56 56
23 24 GER19930819* WITTE Wolfgang SACHSEN - AUKALY GERMANY 0 56 56
24 13 POL19930402 JANICKI Krzysztof LKS BASZTA GOLCZEWO 0 56 56
25 20 POL19940111 #KARAŚKIEWICZ Piotr MAZOWSZE 2 0 56 56
26 46 POL19940811 SZCZEPANOWSKI Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA 0 56 56
27 25 GER19940508* HENKE Mirco SACHSEN - AUKALY GERMANY 0 56 56
28 61 LTU19940503* KUNCEVICIUS Sarunas VILNIAUS VITUS 0 56 56
29 55 LTU19940614* MISEVICIUS Vaidotas LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 0 56 56
30 9 POL19930817 CUPAŁA Sylwester LUKS PELETON KĘTRZYN 0 56 56
31 58 LTU19931129* BLIAKEVICIUS Martynas VILNIAUS VITUS 0 56 56
32 47 POL19940209 MOLITOR Adam LK UKS PSZCZYNA 0 56 56
33 21 POL19940615 #CIEŚLAK Mikołaj MAZOWSZE 2 0 56 56
34 29 POL19930804 #KOK Dominik OPTY - JURAND MAZOWSZE 0 56 56
35 36 POL19940213 ANTCZAK Krzysztof LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 0 56 56
36 26 GER19940411* STANIKE Wilhelm SACHSEN - AUKALY GERMANY 0 56 56
37 27 GER19940206* FRENZEL Sebastian SACHSEN - AUKALY GERMANY 0 57 02 0 00 06
38 30 POL19940805 #CZARNECKI Piotr OPTY - JURAND MAZOWSZE 0 58 55 0 01 59
39 5 SVK19930305* MIHALIK Marek SLOVAKIA SŁOWACJA 0 59 20 0 02 24
40 59 LTU19941024* GUDZNEVICIUS Mikas VILNIAUS VITUS 0 59 24 0 02 28
41 49 POL19941105 SITO Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA 0 59 24 0 02 28
42 48 POL19940719 JANOSZ Leszek LK UKS PSZCZYNA 0 59 24 0 02 28
43 18 POL19930712 #RZEŻNICKI Łukasz MAZOWSZE 2 0 59 41 0 02 45
44 44 POL19930123 MAGIERA Leszek LK UKS PSZCZYNA 1 00 14 0 03 18
45 6 SVK19930924* ONOFREJ Michal SLOVAKIA SŁOWACJA 1 01 04 0 04 08
46 54 LTU19940609* PETRUSEVICIUS Mantas LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 1 01 04 0 04 08
47 12 POL19940312 WYPACH Dawid LKS BASZTA GOLCZEWO 1 01 55 0 04 59
48 40 POL19940915 PALOWSKI Mateusz LK UKS PSZCZYNA indywid. 1 08 13 0 11 17
49 11 POL19930602 ROSINEK Rafał LKS BASZTA GOLCZEWO 1 18 00 0 21 04
52 LTU19930410* ILCIUKAS Ignas nie wystartował
53 LTU19930103* SAMONSKIS Simonas nie wystartował
.
Klasyfikacja generalna po 3 etapach:
1 45 POL19930123 KRÓL Rafał LK UKS PSZCZYNA 2 40 29 2 2 50 LTU19930907* SISKEVICIUS Paulius LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 2 40 33 4 0 00 04 3 14 POL19930108 FRANCZAK Wojciech LKS BASZTA GOLCZEWO 2 40 37 0 00 08 4 33 POL19930303 KOMISAREK Patryk LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 2 40 52 0 00 23 5 31 POL19930111 #CHYLIŃSKI Mateusz OPTY - JURAND MAZOWSZE 2 40 56 0 00 27 6 8 POL19931012 KRAWCEWICZ Karol LUKS PELETON KĘTRZYN 2 40 58 0 00 29 7 7 POL19930127 MICHCIŃSKI Michał LUKS PELETON KĘTRZYN 2 40 59 0 00 30 8 3 SVK19930125* CHALUPCIK Jan SLOVAKIA SŁOWACJA 2 41 02 0 00 33 9 2 SVK19931129* MALIK Robert SLOVAKIA SŁOWACJA 2 41 02 0 00 33 10 39 POL19940228 KOLASIŃSKI Paweł LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 2 41 04 0 00 35 11 4 SVK19940210* MALOVEC Lubos SLOVAKIA SŁOWACJA 2 41 06 0 00 37 12 1 SVK19930203* BUCO Jakub SLOVAKIA SŁOWACJA 2 41 07 0 00 38 13 46 POL19940811 SZCZEPANOWSKI Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA 2 41 07 0 00 38 14 57 LTU19930201* KALINA Talius VILNIAUS VITUS 2 41 08 0 00 39 15 47 POL19940209 MOLITOR Adam LK UKS PSZCZYNA 2 41 11 0 00 42 16 28 POL19930701 #LECH Dominik OPTY - JURAND MAZOWSZE 2 41 15 0 00 46 17 29 POL19930804 #KOK Dominik OPTY - JURAND MAZOWSZE 2 41 16 0 00 47 18 10 POL19930820 GRZYBOWSKI Bartłomiej LKS BASZTA GOLCZEWO 2 41 16 6 0 00 47 19 61 LTU19940503* KUNCEVICIUS Sarunas VILNIAUS VITUS 2 41 20 0 00 51 20 22 POL19931221 #BANASZEK Adrian MAZOWSZE 2 2 41 23 0 00 54 21 58 LTU19931129* BLIAKEVICIUS Martynas VILNIAUS VITUS 2 41 25 0 00 56 22 51 LTU19930606* POPOV Jevgenij LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 2 41 29 0 01 00 23 56 LTU19930201* KALINA Titas VILNIAUS VITUS 2 41 32 0 01 03 24 27 GER19940206* FRENZEL Sebastian SACHSEN - AUKALY GERMANY 2 41 34 0 01 05 25 23 GER19931113* BALDOVSKI Gregor SACHSEN - AUKALY GERMANY 2 41 46 0 01 17 26 24 GER19930819* WITTE Wolfgang SACHSEN - AUKALY GERMANY 2 41 46 0 01 17 27 9 POL19930817 CUPAŁA Sylwester LUKS PELETON KĘTRZYN 2 41 48 0 01 19 28 36 POL19940213 ANTCZAK Krzysztof LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 2 41 49 0 01 20 29 60 LTU19940612* VIDEIKA Airidas VILNIAUS VITUS 2 41 53 0 01 24 30 15 POL19940421 #KIETLIŃSKI Wojciech MAZOWSZE 1 2 41 55 0 01 26 31 13 POL19930402 JANICKI Krzysztof LKS BASZTA GOLCZEWO 2 41 56 0 01 27 32 25 GER19940508* HENKE Mirco SACHSEN - AUKALY GERMANY 2 41 56 0 01 27 33 55 LTU19940614* MISEVICIUS Vaidotas LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 2 41 59 0 01 30 34 16 POL19940608 #GORZELAK Konrad MAZOWSZE 1 2 42 14 0 01 45 35 26 GER19940411* STANIKE Wilhelm SACHSEN - AUKALY GERMANY 2 42 19 0 01 50 36 20 POL19940111 #KARAŚKIEWICZ Piotr MAZOWSZE 2 2 42 38 0 02 09 37 30 POL19940805 #CZARNECKI Piotr OPTY - JURAND MAZOWSZE 2 43 37 0 03 08 38 21 POL19940615 #CIEŚLAK Mikołaj MAZOWSZE 2 2 43 45 0 03 16 39 5 SVK19930305* MIHALIK Marek SLOVAKIA SŁOWACJA 2 43 49 0 03 20 40 49 POL19941105 SITO Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA 2 43 50 0 03 21 41 59 LTU19941024* GUDZNEVICIUS Mikas VILNIAUS VITUS 2 43 59 0 03 30 42 48 POL19940719 JANOSZ Leszek LK UKS PSZCZYNA 2 44 08 0 03 39 43 44 POL19930123 MAGIERA Leszek LK UKS PSZCZYNA 2 45 13 0 04 44 44 54 LTU19940609* PETRUSEVICIUS Mantas LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA 2 45 16 0 04 47 45 18 POL19930712 #RZEŻNICKI Łukasz MAZOWSZE 2 2 45 23 0 04 54 46 6 SVK19930924* ONOFREJ Michal SLOVAKIA SŁOWACJA 2 46 42 0 06 13 47 12 POL19940312 WYPACH Dawid LKS BASZTA GOLCZEWO 2 46 51 0 06 22 48 40 POL19940915 PALOWSKI Mateusz LK UKS PSZCZYNA indywid. 2 59 11 0 18 42 49 11 POL19930602 ROSINEK Rafał LKS BASZTA GOLCZEWO 3 02 18 0 21 49
Foto: Marek Bala (naszosie.pl)