Wyniki XIII Memoriału Henryka Łasaka z dnia 13.08.2011, Sucha Beskidzka, dystans 183,2 km
M-ce | Kod UCI | Nazwisko i Imię | Drużyna | Czas/Róźnica |
1. | SLO19880627 | MEZGEC Luka | SAVA | 04:19:44 |
2. | SLO19880527 | FURDI Blaz | ADRIA MOBIL | 00:00:00 |
3. | POL19840306 | MARCZYŃSKI Tomasz | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:00 |
4. | CRO19870726 | DURASEK Kristijan | LOBORIKA FAVORIT TEAM | 00:00:00 |
5. | POL19860412 | CIEŚLIK Paweł | BANK BGŻ | 00:00:00 |
6. | SLO19820421 | NOSE Tomaž | ADRIA MOBIL | 00:00:00 |
7. | SLO19880717 | JARC Blaz | ADRIA MOBIL | 00:00:15 |
8. | SLO19790112 | GNEZDA Matej | ADRIA MOBIL | 00:00:15 |
9. | GER19870620 | FIEDLER Jacob | TEAM NSP | 00:00:15 |
10. | POL19750830 | JEŻOWSKI Krzysztof | BANK BGŻ | 00:00:15 |
11. | CZE19760129 | BENCIK Petr | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | 00:00:15 |
12. | GER19751223 | BARTKO Robert | LKT TEAM BRANDENBURG | 00:00:15 |
13. | GER19870703 | MEIER Tino | LKT TEAM BRANDENBURG | 00:00:15 |
14. | POL19890527 | KIRPSZA Piotr | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | 00:00:15 |
15. | GER19920227 | PLARRE Matthias | LKT TEAM BRANDENBURG | 00:00:15 |
16. | POL19911202 | TOMASIAK Konrad | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | 00:00:15 |
17. | CZE19741013 | KADLEC Milan | ASC DUKLA PRAHA | 00:00:15 |
18. | SLO19921006 | BAŠTER Nejc | SAVA | 00:00:15 |
19. | CZE19901024 | DANACIK Tomas | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | 00:00:15 |
20. | GER19870904 | HEIDER Johannes | LKT TEAM BRANDENBURG | 00:00:15 |
21. | BRL19860625 | TSIKHANAU Aliksei | NATIONAL TEAM BIALARUS | 00:00:15 |
22. | BLR19800512 | CHABURKA Anatoli | NATIONAL TEAM BIALARUS | 00:00:15 |
23. | SVK19761019 | KROTKY Rostislav | AC SPARTA PRAHA | 00:00:15 |
24. | POL19880513 | PODLASKI Michał | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | 00:00:15 |
25. | POL19880303 | ZIELIŃSKI Kamil | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:15 |
26. | BLR19920605 | SURAVETS Dzmitryi | NATIONAL TEAM BIALARUS | 00:00:15 |
27. | AUT19910401 | HALLER Marco | ADRIA MOBIL | 00:00:15 |
28. | POL19910326 | FORNALSKI Damian | BOLMET TREK LEGNICA | 00:00:15 |
29. | SVK19840808 | JURČO Matej | DUKLA TRENCIN MERIDA | 00:00:15 |
30. | POL19900917 | GRADE Kamil | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | 00:00:15 |
31. | POL19920616 | KUDELSKI Tomasz | BOLMET TREK LEGNICA | 00:00:15 |
32. | CZE19921229 | DOLEŻAL Jiri | AC SPARTA PRAHA | 00:00:15 |
33. | POL19920130 | HABA Grzegorz | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | 00:00:15 |
34. | CZE19910923 | MAŇOUŠEK Josef | TJ FAVORIT BRNO | 00:00:15 |
35. | SVK19880708 | VYŠNA Matej | DUKLA TRENCIN MERIDA | 00:00:15 |
36. | POL19890921 | JEGIER Mateusz | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | 00:00:15 |
37. | POL19900224 | OWSIAN Łukasz | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | 00:00:15 |
38. | POL19911207 | WIŚNIOWSKI Łukasz | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | 00:00:15 |
39. | LAT19880601 | FLAKSIS Toms | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | 00:00:15 |
40. | MDA19930929 | RUSNAC Maxim | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | 00:00:15 |
41. | CZE19920202 | SMOLA Lukăš | TJ FAVORIT BRNO | 00:00:15 |
42. | POL19820510 | BODNAR Łukasz | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:15 |
43. | POL19900703 | SAFANOV Sergiej | LEGIA – FELT | 00:00:15 |
44. | POL19770623 | KIENDYŚ Tomasz | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:15 |
45. | CRO19840803 | KIŠERLOVSKI Emanuel | LOBORIKA FAVORIT TEAM | 00:00:15 |
46. | SLO19910107 | BITENC Jure | SAVA | 00:00:15 |
47. | SLO19820705 | FAJT Kristjan | ADRIA MOBIL | 00:00:15 |
48. | POL19880212 | CZAJKOWSKI Konrad | BANK BGŻ | 00:00:15 |
49. | CRO19790608 | MIHOLJEVIĆ Hrvoje | LOBORIKA FAVORIT TEAM | 00:00:15 |
50. | BRL19800429 | SAKAVETS Siarhei | NATIONAL TEAM BIALARUS | 00:00:15 |
51. | CRO19800615 | DANČULOVIĆ Tomislav | LOBORIKA FAVORIT TEAM | 00:00:15 |
52. | SLO19851101 | ŠEGINA Primož | ADRIA MOBIL | 00:00:15 |
53. | POL19810426 | MORAJKO Jacek | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:15 |
54. | POL19810508 | RUTKIEWICZ Marek | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:15 |
55. | POL19810510 | WITECKI Mateusz | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:15 |
56. | POL19840619 | TACIAK Mateusz | CCC POLSAT POLKOWICE | 00:00:15 |
57. | POL19881104 | URBANOWSKI Marcin | BANK BGŻ | 00:00:15 |
58. | POL19720622 | BARANOWSKI Dariusz | BDC TEAM | 00:00:15 |
59. | POL19670116 | ROMANIK Radosław | BANK BGŻ | 00:00:15 |
60. | CZE19780307 | BUCHACEK Tomas | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | 00:00:15 |
61. | BRL19891103 | BESAHA Mikhail | NATIONAL TEAM BIALARUS | 00:00:15 |
62. | GER19900821 | DEHMEL Felix | LKT TEAM BRANDENBURG | 00:00:15 |
63. | CZE19810303 | FABISOVSKY Ladislav | AC SPARTA PRAHA | 00:00:15 |
64. | GER19820218 | EICHLER Markus | TEAM NSP | 00:00:15 |
65. | CRO19811204 | KVASINA Matija | LOBORIKA FAVORIT TEAM | 00:00:15 |
66. | POL19841017 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | BDC TEAM | 00:00:15 |
67. | GER19881125 | SCHÄDLICH Lukas | TEAM NSP | 00:00:15 |
68. | POL19920312 | FOLTYN Jakub | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | 00:00:15 |
69. | CRO19790825 | DEMARIN Massimo | LOBORIKA FAVORIT TEAM | 00:00:15 |
70. | GER19880223 | WEICHT Michael | LKT TEAM BRANDENBURG | 00:00:15 |
71. | CRO19790303 | ROGINA Radoslav | LOBORIKA FAVORIT TEAM | 00:00:15 |
72. | POL19900121 | DĄBROWSKI Franciszek | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | 00:00:15 |
73. | SLO19840301 | KERKEZ Vladimir | SAVA | 00:00:15 |
74. | POL19900107 | MIGDOŁ Kamil | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | 00:00:15 |
75. | POL19740227 | RĘBIEWSKI Jarosław | BANK BGŻ | 00:00:15 |
76. | SLO19760512 | MAHORIČ Mitja | ADRIA MOBIL | 00:00:15 |
77. | CZE19880724 | HACECKY Martin | ASC DUKLA PRAHA | 00:00:15 |
78. | CZE19880119 | PADOUR Frantisek | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | 00:00:15 |
79. | SLO19870918 | BURJEK Nik | SAVA | 00:00:16 |
80. | CZE19870329 | HACECKY Vojtech | ASC DUKLA PRAHA | 00:00:51 |
81. | CZE19800609 | KOZUBEK Stanislav | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | 00:01:00 |
82. | POL19900524 | BERNAS Paweł | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | 00:07:12 |
83. | BLR19920130 | PATSKEVICH Uladzislau | NATIONAL TEAM BIALARUS | 00:07:44 |
84. | POL19890710 | STACHOWIAK Adam | KTK KALISZ | 00:07:51 |
85. | GER19910429 | BARKSCHAT Tobias | LKT TEAM BRANDENBURG | 00:07:51 |
86. | POL19920715 | NOWAK Mateusz | KTK KALISZ | 00:07:51 |
87. | POL19920229 | ZATORSKI Konrad | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | 00:07:51 |
88. | SVK19920818 | BEREŠ Stanislav | DUKLA TRENCIN MERIDA | 00:07:51 |
89. | GER19840526 | FORBERGER Sven | TEAM NSP | 00:07:51 |
90. | POL19860618 | MODZELEWSKI Łukasz | LEGIA – FELT | 00:07:51 |
91. | POL19921115 | STRZEDUŁA Szymon | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | 00:12:26 |
92. | SLO19860718 | ŠVAB Gasper | SAVA | 00:13:16 |
93. | SLO19921006 | BAŠTER Nejc | SAVA | 00:13:16 |
94. | SLO19920506 | MIKELJ Tim | SAVA | 00:13:16 |
95. | SLO19910201 | DŽAMASTAGIČ Mark | SAVA | 00:13:16 |
96. | GER19910829 | TELSCHOW Lars | LKT TEAM BRANDENBURG | did not finish |
97. | AUS19910817 | PRETE Joshua | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | did not finish |
98. | CZE19920611 | DVORSKY David | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | did not finish |
99. | CZE19920926 | VECERA Jakub | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | did not finish |
100. | SLO19821119 | OMULEC Andrej | LOBORIKA FAVORIT TEAM | did not finish |
101. | POL19900719 | BULIK Mieszko | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | did not finish |
102. | POL19920116 | BIDERMAN Mateusz | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | did not finish |
103. | POL19870913 | PAPIEŻ Jakub | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | did not finish |
104. | MDA19910113 | BAZELIUC Denis | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish |
105. | MDA19921102 | COLOTENCO Veaceslav | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish |
106. | MDA19920327 | VRABII Andrei | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish |
107. | MDA19910601 | OSTROVSCHI Alexandr | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish |
108. | GER19920911 | TAKACS Brian | TEAM NSP | did not finish |
109. | GER19870711 | SCHMEISER Jonas | TEAM NSP | did not finish |
110. | GER19810909 | FOTHEN Markus | TEAM NSP | did not finish |
111. | SVK19910205 | AŽALTOVIČ Tomas | DUKLA TRENCIN MERIDA | did not finish |
112. | SVK19920819 | CHALAS Jaroslav | DUKLA TRENCIN MERIDA | did not finish |
113. | POL19891022 | CZAJKOWSKI Mateusz | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish |
114. | POL19891101 | MIELA Damian | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish |
115. | POL19890802 | PIŃCZUK Damian | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish |
116. | POL19920508 | RODZIEWICZ Rafał | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish |
117. | CZE19860110 | HOCHMANN Jiri | ASC DUKLA PRAHA | did not finish |
118. | CZE19770912 | BLAHA Martin | ASC DUKLA PRAHA | did not finish |
119. | CZE19830719 | KANKOVSKY Alois | ASC DUKLA PRAHA | did not finish |
120. | POL19750708 | RADOSZ Robert | BDC TEAM | did not finish |
121. | POL19810628 | RUDNICKI Dariusz | BDC TEAM | did not finish |
122. | POL19760210 | SAPA Marcin | BDC TEAM | did not finish |
123. | POL19770223 | LISOWICZ Tomasz | BANK BGŻ | did not finish |
124. | POL19830218 | DETKO Artur | BANK BGŻ | did not finish |
125. | CZE19891209 | EHRENBERGER Jakub | TJ FAVORIT BRNO | did not finish |
126. | CZE19920717 | OHŘĂL Adam | TJ FAVORIT BRNO | did not finish |
127. | CZE19920411 | MATOUŠEK Jiři | TJ FAVORIT BRNO | did not finish |
128. | POL19910808 | WRĘGA Wojciech | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish |
129. | POL19910321 | KIRPSZA Jacek | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish |
130. | POL19921002 | KOSIOR Michał | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish |
131. | POL19921216 | RZEŹNIKIEWICZ Patryk | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish |
132. | POL19891128 | ANTKOWIAK Piotr | LEGIA – FELT | did not finish |
133. | POL19850718 | KOMAR Jakub | LEGIA – FELT | did not finish |
134. | POL19920103 | SKRZECZEWSKI Jakub | LEGIA – FELT | did not finish |
135. | POL19900621 | WOŹNICKI Mariusz | LEGIA – FELT | did not finish |
136. | CZE19850514 | NESVEDA Jiri | AC SPARTA PRAHA | did not finish |
137. | CZE19900925 | HOLUB Tomas | AC SPARTA PRAHA | did not finish |
138. | POL19911007 | FRANCZAK Paweł | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | did not finish |
139. | POL19910809 | MARCINIAK Adrian | KTK KALISZ | did not finish |
140. | POL19920609 | WOJCIECHOWSKI Piotr | KTK KALISZ | did not finish |
141. | POL19920131 | DERCZYŃSKI Mateusz | KTK KALISZ | did not finish |
142. | POL19890629 | PAWELEC Kamil | KTK KALISZ | did not finish |
143. | POL19900208 | SÓJKA Kornel | KTK KALISZ | did not finish |
144. | LAT19920322 | KURBATSKIS Aleksadrs | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish |
145. | LAT19910326 | SKUJINŠ Raivis | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish |
146. | LAT19900123 | BARTUŠEVICS Rihards | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish |
147. | LAT19920124 | STONIS Janis | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish |
148. | BLR19920125 | ANANICH Aliksandr | NATIONAL TEAM BIALARUS | did not finish |
149. | BRL19921911 | PODOLIAK Pavel | NATIONAL TEAM BIALARUS | did not finish |
150. | POL19780503 | KOWAL Mariusz | BDC TEAM | did not start |
Uprawnionych do startu: 150 zawodników. Wystartowało 149 zawodników. | ||||
Wyścig ukończyło: 95 zawodników. Race finished: 95 riders. |
M-ce | Kod UCI | Nazwisko i Imię | Drużyna | Czas/Róźnica | |
1. | SLO19880627 | MEZGEC Luka | SAVA | 04:19:44 | |
2. | SLO19880527 | FURDI Blaz | ADRIA MOBIL | + | 00:00:00 |
3. | POL19840306 | MARCZYŃSKI Tomasz | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:00 |
4. | CRO19870726 | DURASEK Kristijan | LOBORIKA FAVORIT TEAM | + | 00:00:00 |
5. | POL19860412 | CIEŚLIK Paweł | BANK BGŻ | + | 00:00:00 |
6. | SLO19820421 | NOSE Tomaž | ADRIA MOBIL | + | 00:00:00 |
7. | SLO19880717 | JARC Blaz | ADRIA MOBIL | + | 00:00:15 |
8. | SLO19790112 | GNEZDA Matej | ADRIA MOBIL | + | 00:00:15 |
9. | GER19870620 | FIEDLER Jacob | TEAM NSP | + | 00:00:15 |
10. | POL19750830 | JEŻOWSKI Krzysztof | BANK BGŻ | + | 00:00:15 |
11. | CZE19760129 | BENCIK Petr | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | + | 00:00:15 |
12. | GER19751223 | BARTKO Robert | LKT TEAM BRANDENBURG | + | 00:00:15 |
13. | GER19870703 | MEIER Tino | LKT TEAM BRANDENBURG | + | 00:00:15 |
14. | POL19890527 | KIRPSZA Piotr | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | + | 00:00:15 |
15. | GER19920227 | PLARRE Matthias | LKT TEAM BRANDENBURG | + | 00:00:15 |
16. | POL19911202 | TOMASIAK Konrad | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | + | 00:00:15 |
17. | CZE19741013 | KADLEC Milan | ASC DUKLA PRAHA | + | 00:00:15 |
18. | SLO19921006 | BAŠTER Nejc | SAVA | + | 00:00:15 |
19. | CZE19901024 | DANACIK Tomas | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | + | 00:00:15 |
20. | GER19870904 | HEIDER Johannes | LKT TEAM BRANDENBURG | + | 00:00:15 |
21. | BRL19860625 | TSIKHANAU Aliksei | NATIONAL TEAM BIALARUS | + | 00:00:15 |
22. | BLR19800512 | CHABURKA Anatoli | NATIONAL TEAM BIALARUS | + | 00:00:15 |
23. | SVK19761019 | KROTKY Rostislav | AC SPARTA PRAHA | + | 00:00:15 |
24. | POL19880513 | PODLASKI Michał | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | + | 00:00:15 |
25. | POL19880303 | ZIELIŃSKI Kamil | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:15 |
26. | BLR19920605 | SURAVETS Dzmitryi | NATIONAL TEAM BIALARUS | + | 00:00:15 |
27. | AUT19910401 | HALLER Marco | ADRIA MOBIL | + | 00:00:15 |
28. | POL19910326 | FORNALSKI Damian | BOLMET TREK LEGNICA | + | 00:00:15 |
29. | SVK19840808 | JURČO Matej | DUKLA TRENCIN MERIDA | + | 00:00:15 |
30. | POL19900917 | GRADE Kamil | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | + | 00:00:15 |
31. | POL19920616 | KUDELSKI Tomasz | BOLMET TREK LEGNICA | + | 00:00:15 |
32. | CZE19921229 | DOLEŻAL Jiri | AC SPARTA PRAHA | + | 00:00:15 |
33. | POL19920130 | HABA Grzegorz | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | + | 00:00:15 |
34. | CZE19910923 | MAŇOUŠEK Josef | TJ FAVORIT BRNO | + | 00:00:15 |
35. | SVK19880708 | VYŠNA Matej | DUKLA TRENCIN MERIDA | + | 00:00:15 |
36. | POL19890921 | JEGIER Mateusz | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | + | 00:00:15 |
37. | POL19900224 | OWSIAN Łukasz | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | + | 00:00:15 |
38. | POL19911207 | WIŚNIOWSKI Łukasz | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | + | 00:00:15 |
39. | LAT19880601 | FLAKSIS Toms | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | + | 00:00:15 |
40. | MDA19930929 | RUSNAC Maxim | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | + | 00:00:15 |
41. | CZE19920202 | SMOLA Lukăš | TJ FAVORIT BRNO | + | 00:00:15 |
42. | POL19820510 | BODNAR Łukasz | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:15 |
43. | POL19900703 | SAFANOV Sergiej | LEGIA – FELT | + | 00:00:15 |
44. | POL19770623 | KIENDYŚ Tomasz | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:15 |
45. | CRO19840803 | KIŠERLOVSKI Emanuel | LOBORIKA FAVORIT TEAM | + | 00:00:15 |
46. | SLO19910107 | BITENC Jure | SAVA | + | 00:00:15 |
47. | SLO19820705 | FAJT Kristjan | ADRIA MOBIL | + | 00:00:15 |
48. | POL19880212 | CZAJKOWSKI Konrad | BANK BGŻ | + | 00:00:15 |
49. | CRO19790608 | MIHOLJEVIĆ Hrvoje | LOBORIKA FAVORIT TEAM | + | 00:00:15 |
50. | BRL19800429 | SAKAVETS Siarhei | NATIONAL TEAM BIALARUS | + | 00:00:15 |
51. | CRO19800615 | DANČULOVIĆ Tomislav | LOBORIKA FAVORIT TEAM | + | 00:00:15 |
52. | SLO19851101 | ŠEGINA Primož | ADRIA MOBIL | + | 00:00:15 |
53. | POL19810426 | MORAJKO Jacek | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:15 |
54. | POL19810508 | RUTKIEWICZ Marek | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:15 |
55. | POL19810510 | WITECKI Mateusz | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:15 |
56. | POL19840619 | TACIAK Mateusz | CCC POLSAT POLKOWICE | + | 00:00:15 |
57. | POL19881104 | URBANOWSKI Marcin | BANK BGŻ | + | 00:00:15 |
58. | POL19720622 | BARANOWSKI Dariusz | BDC TEAM | + | 00:00:15 |
59. | POL19670116 | ROMANIK Radosław | BANK BGŻ | + | 00:00:15 |
60. | CZE19780307 | BUCHACEK Tomas | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | + | 00:00:15 |
61. | BRL19891103 | BESAHA Mikhail | NATIONAL TEAM BIALARUS | + | 00:00:15 |
62. | GER19900821 | DEHMEL Felix | LKT TEAM BRANDENBURG | + | 00:00:15 |
63. | CZE19810303 | FABISOVSKY Ladislav | AC SPARTA PRAHA | + | 00:00:15 |
64. | GER19820218 | EICHLER Markus | TEAM NSP | + | 00:00:15 |
65. | CRO19811204 | KVASINA Matija | LOBORIKA FAVORIT TEAM | + | 00:00:15 |
66. | POL19841017 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | BDC TEAM | + | 00:00:15 |
67. | GER19881125 | SCHÄDLICH Lukas | TEAM NSP | + | 00:00:15 |
68. | POL19920312 | FOLTYN Jakub | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | + | 00:00:15 |
69. | CRO19790825 | DEMARIN Massimo | LOBORIKA FAVORIT TEAM | + | 00:00:15 |
70. | GER19880223 | WEICHT Michael | LKT TEAM BRANDENBURG | + | 00:00:15 |
71. | CRO19790303 | ROGINA Radoslav | LOBORIKA FAVORIT TEAM | + | 00:00:15 |
72. | POL19900121 | DĄBROWSKI Franciszek | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | + | 00:00:15 |
73. | SLO19840301 | KERKEZ Vladimir | SAVA | + | 00:00:15 |
74. | POL19900107 | MIGDOŁ Kamil | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | + | 00:00:15 |
75. | POL19740227 | RĘBIEWSKI Jarosław | BANK BGŻ | + | 00:00:15 |
76. | SLO19760512 | MAHORIČ Mitja | ADRIA MOBIL | + | 00:00:15 |
77. | CZE19880724 | HACECKY Martin | ASC DUKLA PRAHA | + | 00:00:15 |
78. | CZE19880119 | PADOUR Frantisek | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | + | 00:00:15 |
79. | SLO19870918 | BURJEK Nik | SAVA | + | 00:00:16 |
80. | CZE19870329 | HACECKY Vojtech | ASC DUKLA PRAHA | + | 00:00:51 |
81. | CZE19800609 | KOZUBEK Stanislav | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | + | 00:01:00 |
82. | POL19900524 | BERNAS Paweł | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | + | 00:07:12 |
83. | BLR19920130 | PATSKEVICH Uladzislau | NATIONAL TEAM BIALARUS | + | 00:07:44 |
84. | POL19890710 | STACHOWIAK Adam | KTK KALISZ | + | 00:07:51 |
85. | GER19910429 | BARKSCHAT Tobias | LKT TEAM BRANDENBURG | + | 00:07:51 |
86. | POL19920715 | NOWAK Mateusz | KTK KALISZ | + | 00:07:51 |
87. | POL19920229 | ZATORSKI Konrad | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | + | 00:07:51 |
88. | SVK19920818 | BEREŠ Stanislav | DUKLA TRENCIN MERIDA | + | 00:07:51 |
89. | GER19840526 | FORBERGER Sven | TEAM NSP | + | 00:07:51 |
90. | POL19860618 | MODZELEWSKI Łukasz | LEGIA – FELT | + | 00:07:51 |
91. | POL19921115 | STRZEDUŁA Szymon | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | + | 00:12:26 |
92. | SLO19860718 | ŠVAB Gasper | SAVA | + | 00:13:16 |
93. | SLO19921006 | BAŠTER Nejc | SAVA | + | 00:13:16 |
94. | SLO19920506 | MIKELJ Tim | SAVA | + | 00:13:16 |
95. | SLO19910201 | DŽAMASTAGIČ Mark | SAVA | + | 00:13:16 |
96. | GER19910829 | TELSCHOW Lars | LKT TEAM BRANDENBURG | did not finish | |
97. | AUS19910817 | PRETE Joshua | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | did not finish | |
98. | CZE19920611 | DVORSKY David | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | did not finish | |
99. | CZE19920926 | VECERA Jakub | PSK WHIRLPOOL-AUTHOR | did not finish | |
100. | SLO19821119 | OMULEC Andrej | LOBORIKA FAVORIT TEAM | did not finish | |
101. | POL19900719 | BULIK Mieszko | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | did not finish | |
102. | POL19920116 | BIDERMAN Mateusz | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | did not finish | |
103. | POL19870913 | PAPIEŻ Jakub | TC CHROBRY FELT GŁOGÓW | did not finish | |
104. | MDA19910113 | BAZELIUC Denis | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish | |
105. | MDA19921102 | COLOTENCO Veaceslav | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish | |
106. | MDA19920327 | VRABII Andrei | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish | |
107. | MDA19910601 | OSTROVSCHI Alexandr | NATIONAL TEAM MOLDAVIA | did not finish | |
108. | GER19920911 | TAKACS Brian | TEAM NSP | did not finish | |
109. | GER19870711 | SCHMEISER Jonas | TEAM NSP | did not finish | |
110. | GER19810909 | FOTHEN Markus | TEAM NSP | did not finish | |
111. | SVK19910205 | AŽALTOVIČ Tomas | DUKLA TRENCIN MERIDA | did not finish | |
112. | SVK19920819 | CHALAS Jaroslav | DUKLA TRENCIN MERIDA | did not finish | |
113. | POL19891022 | CZAJKOWSKI Mateusz | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish | |
114. | POL19891101 | MIELA Damian | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish | |
115. | POL19890802 | PIŃCZUK Damian | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish | |
116. | POL19920508 | RODZIEWICZ Rafał | BOLMET TREK LEGNICA | did not finish | |
117. | CZE19860110 | HOCHMANN Jiri | ASC DUKLA PRAHA | did not finish | |
118. | CZE19770912 | BLAHA Martin | ASC DUKLA PRAHA | did not finish | |
119. | CZE19830719 | KANKOVSKY Alois | ASC DUKLA PRAHA | did not finish | |
120. | POL19750708 | RADOSZ Robert | BDC TEAM | did not finish | |
121. | POL19810628 | RUDNICKI Dariusz | BDC TEAM | did not finish | |
122. | POL19760210 | SAPA Marcin | BDC TEAM | did not finish | |
123. | POL19770223 | LISOWICZ Tomasz | BANK BGŻ | did not finish | |
124. | POL19830218 | DETKO Artur | BANK BGŻ | did not finish | |
125. | CZE19891209 | EHRENBERGER Jakub | TJ FAVORIT BRNO | did not finish | |
126. | CZE19920717 | OHŘĂL Adam | TJ FAVORIT BRNO | did not finish | |
127. | CZE19920411 | MATOUŠEK Jiři | TJ FAVORIT BRNO | did not finish | |
128. | POL19910808 | WRĘGA Wojciech | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish | |
129. | POL19910321 | KIRPSZA Jacek | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish | |
130. | POL19921002 | KOSIOR Michał | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish | |
131. | POL19921216 | RZEŹNIKIEWICZ Patryk | AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY | did not finish | |
132. | POL19891128 | ANTKOWIAK Piotr | LEGIA – FELT | did not finish | |
133. | POL19850718 | KOMAR Jakub | LEGIA – FELT | did not finish | |
134. | POL19920103 | SKRZECZEWSKI Jakub | LEGIA – FELT | did not finish | |
135. | POL19900621 | WOŹNICKI Mariusz | LEGIA – FELT | did not finish | |
136. | CZE19850514 | NESVEDA Jiri | AC SPARTA PRAHA | did not finish | |
137. | CZE19900925 | HOLUB Tomas | AC SPARTA PRAHA | did not finish | |
138. | POL19911007 | FRANCZAK Paweł | REPREZENTACJA POLSKI U – 23 | did not finish | |
139. | POL19910809 | MARCINIAK Adrian | KTK KALISZ | did not finish | |
140. | POL19920609 | WOJCIECHOWSKI Piotr | KTK KALISZ | did not finish | |
141. | POL19920131 | DERCZYŃSKI Mateusz | KTK KALISZ | did not finish | |
142. | POL19890629 | PAWELEC Kamil | KTK KALISZ | did not finish | |
143. | POL19900208 | SÓJKA Kornel | KTK KALISZ | did not finish | |
144. | LAT19920322 | KURBATSKIS Aleksadrs | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish | |
145. | LAT19910326 | SKUJINŠ Raivis | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish | |
146. | LAT19900123 | BARTUŠEVICS Rihards | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish | |
147. | LAT19920124 | STONIS Janis | VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE | did not finish | |
148. | BLR19920125 | ANANICH Aliksandr | NATIONAL TEAM BIALARUS | did not finish | |
149. | BRL19921911 | PODOLIAK Pavel | NATIONAL TEAM BIALARUS | did not finish | |
150. | POL19780503 | KOWAL Mariusz | BDC TEAM | did not start |
Dzięki za wyczucie chwili sportowej pozostałym ekipom polskim no i za 3 m. dla Polaka.