Wyniki 4 etapu z 05.09.2009, Lefantovce – Ilava, dystans 162 km
1 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Capinordic | 3:42:36 | |
2 | Stefan Schäfer (Ger) LKT Team Brandenburg | ||
3 | Zdenek Štýbar (Cze) Fidea Cycling Team | ||
4 | Timon Seubert (Ger) German National Team | ||
5 | Robert Bengsch (Ger) German National Team | ||
6 | Pasquale Muto (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | ||
7 | Ján Valach (Svk) Slovakian National Team | ||
8 | Peter Kusztor (Hun) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | ||
9 | Petr Dlask (Cze) Fidea Cycling Team | ||
10 | Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | ||
11 | Leigh Howard (Aus) Australia National Team | ||
12 | Andrea Moletta (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | ||
13 | Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida | ||
14 | Rodrigo Garcia Rena (Spa) Miche – Silver Cross – Selle Italia | ||
15 | Róbert Gavenda (Svk) Fidea Cycling Team | ||
16 | Jacek Morajko (Pol) Poland National Team | ||
17 | Adrian Honkisz (Pol) Poland National Team | ||
18 | Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencin Merida | ||
19 | Nico Schneider (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | ||
20 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche – Silver Cross – Selle Italia | ||
21 | Kamil Zielinski (Pol) Poland National Team | ||
22 | Roman Broniš (Svk) CK Windoor’s Pribram | ||
23 | Fredrik Ericsson (Swe) Team Capinordic | ||
24 | Timothy Roe (Aus) Australia National Team | ||
25 | Nebojsa Jovanovic (Srb) AC Sparta Praha | ||
26 | Quentin Bertholet (Bel) Fidea Cycling Team | ||
27 | Henning Bommel (Ger) LKT Team Brandenburg | 0:00:10 | |
28 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 0:00:15 | |
29 | Martin Pedersen (Den) Team Capinordic | 0:00:28 | |
30 | Nikola Aistrup (Den) Team Capinordic | 0:00:32 | |
31 | Massimo Giunti (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 0:00:39 | |
32 | Ilya Syrtsev (Rus) Moscow | 0:01:23 | |
33 | Travis Meyer (Aus) Australia National Team | 0:01:26 | |
34 | Andreas Linden (Swe) Team Capinordic | ||
35 | Ingmar Dassler (Ger) LKT Team Brandenburg | ||
36 | Sergey Valinin (Rus) Moscow | ||
37 | Theo Reinhardt (Ger) German National Team | ||
38 | Jirí Šíbl (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:02:14 | |
39 | Martin Boubal (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:02:16 | |
40 | Vincent Baestaens (Bel) Fidea Cycling Team | ||
41 | Bart Wellens (Bel) Fidea Cycling Team | ||
42 | Jozef Palcák (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | ||
43 | Jakub Novák (Svk) CK Windoor’s Pribram | ||
44 | Roger Kluge (Ger) LKT Team Brandenburg | ||
45 | Maroš Kovác (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:02:18 | |
46 | Ján Šipeky (Svk) Dukla Trencin Merida | ||
47 | Jaroslaw Marycz (Pol) Poland National Team | 0:04:32 | |
48 | Michael Matthews (Aus) Australia National Team | 0:04:54 | |
49 | Kalvis Eisaks (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | ||
50 | Indulis Bekmanis (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:05:54 | |
51 | Konrad Czajkowski (Pol) Poland National Team | ||
52 | Mathias Belka (Ger) LKT Team Brandenburg | 0:07:32 | |
53 | Andrey Klyuev (Rus) Moscow | 0:07:35 | |
54 | Evgeny Kovalev (Rus) Moscow | ||
55 | Robert Bartko (Ger) LKT Team Brandenburg | ||
56 | Erik Mohs (Ger) German National Team | ||
57 | Florian Salzinger (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:11:00 | |
58 | Rida Cador (Hun) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:23:46 | |
59 | Taavi Selder (Est) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:25:08 | |
60 | Denis Lozinskiy (Rus) Moscow | ||
61 | Jakub Kratochvíla (Cze) CK Windoor’s Pribram | ||
62 | Tomáš Danacík (Cze) CK Windoor’s Pribram | ||
63 | Martin Haring (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | ||
64 | Peter Košút (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | ||
65 | Jurco Matej (Svk) Slovakian National Team | ||
66 | Dimitriy Sorokin (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | ||
67 | Rostislav Krotký (Cze) AC Sparta Praha | ||
68 | Lukas Rohner (Swi) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | ||
69 | Martin Uher (Cze) AC Sparta Praha | ||
70 | Róbert Nagy (Svk) Slovakian National Team | ||
71 | Marek Canecký (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | ||
72 | Ivan Víglaský (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | ||
73 | Ondrej Pávek (Cze) AC Sparta Praha | ||
74 | Richard Faltus (Cze) AC Sparta Praha | ||
75 | Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida | ||
76 | Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team | ||
77 | Michał Kwiatkowski (Pol) Poland National Team | ||
78 | Thomas Juhas (Ger) German National Team | ||
79 | Ladislav Fabišovský (Cze) AC Sparta Praha | ||
80 | Fabien Wolf (Swi) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | ||
81 | Marcel Kalz (Ger) German National Team |
1 | Florian Salzinger (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 3 | pts |
2 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 2 | |
3 | Kamil Zielinski (Pol) Poland National Team | 1 |
1 | Florian Salzinger (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 3 | pts |
2 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 2 | |
3 | Timon Seubert (Ger) German National Team | 1 |
1 | Mathias Belka (Ger) LKT Team Brandenburg | 7 | pts |
2 | Stefan Schäfer (Ger) LKT Team Brandenburg | 4 | |
3 | Ingmar Dassler (Ger) LKT Team Brandenburg | 2 |
1 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 4 | pts |
2 | Florian Salzinger (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 2 | |
3 | Timon Seubert (Ger) German National Team | 1 |
1 | Massimo Giunti (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 7 | pts |
2 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 4 | |
3 | Timon Seubert (Ger) German National Team | 2 |
1 | Fidea Cycling Team | 11:07:48 | |
2 | Miche – Silver Cross – Selle Italia | ||
3 | Poland National Team | ||
4 | Team Capinordic | 0:00:15 | |
5 | German National Team | 0:01:26 | |
6 | Australia National Team | ||
7 | LKT Team Brandenburg | 0:01:36 | |
8 | Dukla Trencin Merida | 0:02:18 | |
9 | CK Windoor’s Pribram | 0:04:30 | |
10 | Moscow | 0:10:24 | |
11 | Rietumu Bank Riga Club Team | 0:10:48 | |
12 | Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:11:00 | |
13 | Slovakian National Team | 0:50:16 | |
14 | AC Sparta Praha | ||
15 | CK Banská Bystrica – Club Team | 0:52:32 |
1 | Stefan Schäfer (Ger) LKT Team Brandenburg | 11:30:12 | |
2 | Leigh Howard (Aus) Australia National Team | 0:00:01 | |
3 | Pasquale Muto (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 0:00:18 | |
4 | Robert Bengsch (Ger) German National Team | 0:00:26 | |
5 | Jacek Morajko (Pol) Poland National Team | 0:00:30 | |
6 | Fredrik Ericsson (Swe) Team Capinordic | 0:00:37 | |
7 | Timon Seubert (Ger) German National Team | 0:00:39 | |
8 | Andrea Moletta (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 0:00:56 | |
9 | Timothy Roe (Aus) Australia National Team | 0:00:58 | |
10 | Rodrigo Garcia Rena (Spa) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 0:01:05 | |
11 | Roman Broniš (Svk) CK Windoor’s Pribram | 0:01:08 | |
12 | Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:01:19 | |
13 | Peter Kusztor (Hun) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:01:21 | |
14 | Travis Meyer (Aus) Australia National Team | 0:01:22 | |
15 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 0:01:23 | |
16 | Henning Bommel (Ger) LKT Team Brandenburg | 0:01:30 | |
17 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Capinordic | 0:01:52 | |
18 | Ján Valach (Svk) Slovakian National Team | 0:02:20 | |
19 | Quentin Bertholet (Bel) Fidea Cycling Team | 0:03:13 | |
20 | Ingmar Dassler (Ger) LKT Team Brandenburg | 0:03:16 | |
21 | Nebojsa Jovanovic (Srb) AC Sparta Praha | 0:03:28 | |
22 | Kamil Zielinski (Pol) Poland National Team | 0:03:30 | |
23 | Massimo Giunti (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 0:03:39 | |
24 | Adrian Honkisz (Pol) Poland National Team | 0:03:54 | |
25 | Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:04:48 | |
26 | Michael Matthews (Aus) Australia National Team | 0:05:43 | |
27 | Jaroslaw Marycz (Pol) Poland National Team | 0:09:07 | |
28 | Ján Šipeky (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:09:27 | |
29 | Petr Dlask (Cze) Fidea Cycling Team | 0:09:40 | |
30 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 0:09:58 | |
31 | Zdenek Štýbar (Cze) Fidea Cycling Team | 0:10:35 | |
32 | Roger Kluge (Ger) LKT Team Brandenburg | 0:10:58 | |
33 | Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:11:09 | |
34 | Nico Schneider (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:11:22 | |
35 | Nikola Aistrup (Den) Team Capinordic | 0:11:39 | |
36 | Róbert Gavenda (Svk) Fidea Cycling Team | 0:11:44 | |
37 | Andrey Klyuev (Rus) Moscow | 0:12:13 | |
38 | Theo Reinhardt (Ger) German National Team | 0:12:15 | |
39 | Martin Boubal (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:12:52 | |
40 | Bart Wellens (Bel) Fidea Cycling Team | 0:13:11 | |
41 | Jirí Šíbl (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:13:17 | |
42 | Ilya Syrtsev (Rus) Moscow | 0:13:41 | |
43 | Jozef Palcák (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | 0:13:48 | |
44 | Vincent Baestaens (Bel) Fidea Cycling Team | 0:13:51 | |
45 | Sergey Valinin (Rus) Moscow | 0:13:59 | |
46 | Jakub Novák (Svk) CK Windoor’s Pribram | 0:14:24 | |
47 | Martin Pedersen (Den) Team Capinordic | 0:14:39 | |
48 | Indulis Bekmanis (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:15:57 | |
49 | Kalvis Eisaks (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:16:19 | |
50 | Robert Bartko (Ger) LKT Team Brandenburg | 0:16:40 | |
51 | Mathias Belka (Ger) LKT Team Brandenburg | 0:17:51 | |
52 | Konrad Czajkowski (Pol) Poland National Team | 0:18:05 | |
53 | Erik Mohs (Ger) German National Team | 0:19:06 | |
54 | Maroš Kovác (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:19:26 | |
55 | Florian Salzinger (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:21:11 | |
56 | Evgeny Kovalev (Rus) Moscow | 0:24:32 | |
57 | Rida Cador (Hun) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:25:48 | |
58 | Ladislav Fabišovský (Cze) AC Sparta Praha | 0:26:03 | |
59 | Michał Kwiatkowski (Pol) Poland National Team | 0:26:45 | |
60 | Andreas Linden (Swe) Team Capinordic | 0:27:52 | |
61 | Jurco Matej (Svk) Slovakian National Team | 0:28:02 | |
62 | Ondrej Pávek (Cze) AC Sparta Praha | 0:35:14 | |
63 | Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:35:15 | |
64 | Taavi Selder (Est) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:35:16 | |
65 | Marcel Kalz (Ger) German National Team | 0:35:56 | |
66 | Róbert Nagy (Svk) Slovakian National Team | 0:36:08 | |
67 | Fabien Wolf (Swi) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:36:14 | |
68 | Rostislav Krotký (Cze) AC Sparta Praha | 0:36:58 | |
69 | Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team | 0:37:40 | |
70 | Richard Faltus (Cze) AC Sparta Praha | 0:37:50 | |
71 | Marek Canecký (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | 0:38:01 | |
72 | Dimitriy Sorokin (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:38:04 | |
73 | Peter Košút (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | 0:38:11 | |
74 | Denis Lozinskiy (Rus) Moscow | 0:38:33 | |
75 | Tomáš Danacík (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:39:50 | |
76 | Lukas Rohner (Swi) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:42:01 | |
77 | Jakub Kratochvíla (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:42:12 | |
78 | Thomas Juhas (Ger) German National Team | 0:43:15 | |
79 | Martin Haring (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | 0:43:30 | |
80 | Ivan Víglaský (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | 0:43:57 | |
81 | Martin Uher (Cze) AC Sparta Praha | 0:57:10 |
1 | Leigh Howard (Aus) Australia National Team | 20 | pts |
2 | Stefan Schäfer (Ger) LKT Team Brandenburg | 19 | |
3 | Michał Kwiatkowski (Pol) Poland National Team | 18 | |
4 | Pasquale Muto (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 17 | |
5 | Robert Bengsch (Ger) German National Team | 17 | |
6 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Capinordic | 15 | |
7 | Roger Kluge (Ger) LKT Team Brandenburg | 15 | |
8 | Timon Seubert (Ger) German National Team | 13 | |
9 | Travis Meyer (Aus) Australia National Team | 13 | |
10 | Timothy Roe (Aus) Australia National Team | 12 | |
11 | Jaroslaw Marycz (Pol) Poland National Team | 10 | |
12 | Zdenek Štýbar (Cze) Fidea Cycling Team | 10 | |
13 | Rodrigo Garcia Rena (Spa) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 9 | |
14 | Jacek Morajko (Pol) Poland National Team | 7 | |
15 | Andrea Moletta (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 7 | |
16 | Peter Kusztor (Hun) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 7 | |
17 | Henning Bommel (Ger) LKT Team Brandenburg | 6 | |
18 | Robert Bartko (Ger) LKT Team Brandenburg | 6 | |
19 | Florian Salzinger (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 6 | |
20 | Ján Valach (Svk) Slovakian National Team | 4 | |
21 | Michael Matthews (Aus) Australia National Team | 4 | |
22 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 4 | |
23 | Fredrik Ericsson (Swe) Team Capinordic | 3 | |
24 | Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencin Merida | 3 | |
25 | Adrian Honkisz (Pol) Poland National Team | 3 | |
26 | Petr Dlask (Cze) Fidea Cycling Team | 2 | |
27 | Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida | 2 | |
28 | Kamil Zielinski (Pol) Poland National Team | 1 | |
29 | Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | 1 | |
30 | Ladislav Fabišovský (Cze) AC Sparta Praha | 1 |
1 | Jacek Morajko (Pol) Poland National Team | 18 | pts |
2 | Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida | 12 | |
3 | Fabien Wolf (Swi) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 9 | |
4 | Lucas Persson (Swe) Team Capinordic | 8 | |
5 | Massimo Giunti (Ita) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 7 | |
6 | Mathias Belka (Ger) LKT Team Brandenburg | 7 | |
7 | Stefan Schäfer (Ger) LKT Team Brandenburg | 4 | |
8 | Jurco Matej (Svk) Slovakian National Team | 4 | |
9 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche – Silver Cross – Selle Italia | 4 | |
10 | Timon Seubert (Ger) German National Team | 3 | |
11 | Florian Salzinger (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 2 | |
12 | Ingmar Dassler (Ger) LKT Team Brandenburg | 2 | |
13 | Nico Schneider (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 2 | |
14 | Michał Kwiatkowski (Pol) Poland National Team | 2 |
1 | Leigh Howard (Aus) Australia National Team | 11:30:13 | |
2 | Timon Seubert (Ger) German National Team | 0:00:38 | |
3 | Timothy Roe (Aus) Australia National Team | 0:00:57 | |
4 | Travis Meyer (Aus) Australia National Team | 0:01:21 | |
5 | Quentin Bertholet (Bel) Fidea Cycling Team | 0:03:12 | |
6 | Kamil Zielinski (Pol) Poland National Team | 0:03:29 | |
7 | Adrian Honkisz (Pol) Poland National Team | 0:03:53 | |
8 | Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:04:47 | |
9 | Michael Matthews (Aus) Australia National Team | 0:05:42 | |
10 | Jaroslaw Marycz (Pol) Poland National Team | 0:09:06 | |
11 | Nico Schneider (Ger) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:11:21 | |
12 | Nikola Aistrup (Den) Team Capinordic | 0:11:38 | |
13 | Róbert Gavenda (Svk) Fidea Cycling Team | 0:11:43 | |
14 | Andrey Klyuev (Rus) Moscow | 0:12:12 | |
15 | Theo Reinhardt (Ger) German National Team | 0:12:14 | |
16 | Jirí Šíbl (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:13:16 | |
17 | Ilya Syrtsev (Rus) Moscow | 0:13:40 | |
18 | Jozef Palcák (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | 0:13:47 | |
19 | Vincent Baestaens (Bel) Fidea Cycling Team | 0:13:50 | |
20 | Sergey Valinin (Rus) Moscow | 0:13:58 | |
21 | Jakub Novák (Svk) CK Windoor’s Pribram | 0:14:23 | |
22 | Indulis Bekmanis (Lat) Rietumu Bank Riga Club Team | 0:15:56 | |
23 | Konrad Czajkowski (Pol) Poland National Team | 0:18:04 | |
24 | Evgeny Kovalev (Rus) Moscow | 0:24:31 | |
25 | Michał Kwiatkowski (Pol) Poland National Team | 0:26:44 | |
26 | Andreas Linden (Swe) Team Capinordic | 0:27:51 | |
27 | Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida | 0:35:14 | |
28 | Marcel Kalz (Ger) German National Team | 0:35:55 | |
29 | Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team | 0:37:39 | |
30 | Marek Canecký (Svk) CK Banská Bystrica – Club Team | 0:38:00 | |
31 | Denis Lozinskiy (Rus) Moscow | 0:38:32 | |
32 | Tomáš Danacík (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:39:49 | |
33 | Lukas Rohner (Swi) Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:42:00 | |
34 | Jakub Kratochvíla (Cze) CK Windoor’s Pribram | 0:42:11 | |
35 | Thomas Juhas (Ger) German National Team | 0:43:14 |
1 | Poland National Team | 34:32:33 | |
2 | Miche – Silver Cross – Selle Italia | 0:00:19 | |
3 | Australia National Team | 0:00:21 | |
4 | LKT Team Brandenburg | 0:01:09 | |
5 | Dukla Trencin Merida | 0:06:27 | |
6 | Team Capinordic | 0:10:44 | |
7 | German National Team | 0:10:45 | |
8 | Fidea Cycling Team | 0:21:07 | |
9 | Atlas-Romer’s Hausbäckerei | 0:22:43 | |
10 | CK Windoor’s Pribram | 0:25:20 | |
11 | Moscow | 0:37:01 | |
12 | Rietumu Bank Riga Club Team | 0:39:16 | |
13 | AC Sparta Praha | 1:02:48 | |
14 | Slovakian National Team | 1:04:33 | |
15 | CK Banská Bystrica – Club Team | 1:28:03 |