Wyniki 5 etapu Tour of Hainan z dnia 15.11.2009, Haikou – Chengmai, dystans 158 km
1 | Park Seon Ho (Kor) Seoul Cycling | 3:31:21 | |
2 | Boris Shpilevsky (Rus) Russia | ||
3 | Steffen Radochla (Ger) ELK Haus | ||
4 | Joel Pearson (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
5 | Daniele Colli (Ita) Carmiooro – A-Style | ||
6 | Mykhaylo Khalilov (Ukr) Ukraine | ||
7 | Grega Bole (Slo) Slovenia | ||
8 | Ahmad Haidar Anuawar (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team | ||
9 | Yuriy Metlushenko (Ukr) Ukraine | ||
10 | Blaz Furdi (Slo) Slovenia | ||
11 | Tjarco A.C. Cuppens (Ned) Netherlands | ||
12 | Francisco Ventoso (Spa) Carmiooro – A-Style | ||
13 | James Williamson (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
14 | Grischa Janorschke (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
15 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan | ||
16 | Ma Haijun (Chn) People’s Republic of China | ||
17 | Nicholas Reistad (USA) Jelly Belly | ||
18 | Sergey Kudentsov (Rus) Polygon Sweet Nice Team | ||
19 | Harald Starzengruber (Aut) ELK Haus | ||
20 | Dirk Müller (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
21 | Ji Xitao (Chn) People’s Republic of China | ||
22 | Mateusz Mroz (Pol) Mroz Continental Team | ||
23 | Marc De Maar (Ned) Netherlands | ||
24 | Jaan Kirsipuu (Est) LeTua Cycling Team | ||
25 | Joshua England (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
26 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Continental Team | ||
27 | Peng Kuei Hsuang (Tpe) Giant Asia Cycling Team | ||
28 | Matthias Brändle (Aut) ELK Haus | ||
29 | Sea Keong Loho (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team | ||
30 | David Pell (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
31 | Jiao Pengda (Chn) People’s Republic of China | ||
32 | Cho Ho Sung (Kor) Seoul Cycling | ||
33 | Gong Hyo Suk (Kor) Seoul Cycling | ||
34 | Lars Pria (Rom) LeTua Cycling Team | ||
35 | Matej Stare (Slo) Slovenia | ||
36 | Peter Van Agtmaal (Ned) Netherlands | ||
37 | Han Feng (Chn) People’s Republic of China | ||
38 | Jiri Nesveda (Cze) AC Sparta Praha | ||
39 | Vitaliy Buts (Ukr) Ukraine | ||
40 | Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan | ||
41 | Ablay Shugaipov (Kaz) Kazakhstan | ||
42 | Wang Mei Ying (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team | ||
43 | Jai Crawford (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
44 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan | ||
45 | Marc Habets (Ned) Netherlands | ||
46 | Alexandr Shushemoin (Kaz) Kazakhstan | ||
47 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine | ||
48 | Andrey Mizurov (Kaz) Kazakhstan | ||
49 | Herwin Jaya (Ina) Polygon Sweet Nice Team | ||
50 | Hui Guo (Chn) People’s Republic of China | ||
51 | Choi Jin Yong (Kor) Seoul Cycling | ||
52 | Gordon McCauley (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
53 | Jimmy Pranata (Ina) Polygon Sweet Nice Team | ||
54 | Serge Herz (Ger) LeTua Cycling Team | ||
55 | Pawel Cieslik (Pol) Mroz Continental Team | ||
56 | Markus Eibegger (Aut) ELK Haus | ||
57 | Volodymyr Duma (Ukr) Ukraine | ||
58 | James Spragg (GBr) Trek-Marco Polo Cycling Team | ||
59 | Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha | ||
60 | Mohd Razif Salleh (Mas) LeTua Cycling Team | ||
61 | Jang Gyung Gu (Kor) Seoul Cycling | ||
62 | Sergey Firsanov (Rus) Russia | ||
63 | Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan | ||
64 | Jean Mitja Schlüter (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
65 | Tang Wang Yip (HKg) Hong Kong, China | ||
66 | Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly | ||
67 | Chiang Chun Te (Tpe) Giant Asia Cycling Team | ||
68 | Mohd Hafiz Rozli (Mas) LeTua Cycling Team | ||
69 | Clemens Fankhauser (Aut) ELK Haus | ||
70 | Piotr Osinski (Pol) Mroz Continental Team | ||
71 | Wong Kam Po (HKg) Hong Kong, China | ||
72 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Continental Team | ||
73 | Sergiy Grechin (Ukr) Ukraine | ||
74 | Georg Lauscha (Aut) ELK Haus | ||
75 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Continental Team | ||
76 | William Dickeson (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
77 | Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Ukraine | ||
78 | Chang Wei Kei (Tpe) Giant Asia Cycling Team | ||
79 | Artyom Golovachshenko (Kaz) Polygon Sweet Nice Team | ||
80 | Stephen Cunningham (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
81 | Maint Berkenbosch (Ned) Netherlands | ||
82 | Yuen Chi Ho (HKg) Hong Kong, China | ||
83 | Bernard Van Ulden (USA) Jelly Belly | ||
84 | Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia | ||
85 | Huang Yen Lin (Tpe) Giant Asia Cycling Team | ||
86 | Diego Aljandro Tamayo Martinez (Col) Carmiooro – A-Style | ||
87 | Ji Jianhua (Chn) People’s Republic of China | ||
88 | Xu Gang (Chn) People’s Republic of China | ||
89 | Samuel Horgan (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
90 | Lars Wackernagel (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
91 | Yong Li Ng (Mas) LeTua Cycling Team | ||
92 | Eric Drower (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
93 | Ondrej Pavek (Cze) AC Sparta Praha | ||
94 | Jonathan Lovelock (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
95 | Hari Fitrianto (Ina) Polygon Sweet Nice Team | ||
96 | Cheung King Wai (HKg) Hong Kong, China | ||
97 | Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro – A-Style | ||
98 | Patrick Schachtner (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
99 | Fu Xing (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team | ||
100 | Joseph Cooper (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
101 | Suh Seok Kyu (Kor) Seoul Cycling | ||
102 | Aleksey Shchebelin (Rus) Russia | ||
103 | Kirill Kazantsev (Kaz) Polygon Sweet Nice Team | ||
104 | Kim Gu Hyeon (Kor) Seoul Cycling | ||
105 | Roman Krasil’nikov (Rus) Polygon Sweet Nice Team | ||
106 | Alexey Shmidt (Rus) Russia | ||
107 | Maxim Gourov (Kaz) Carmiooro – A-Style | ||
108 | Hayden Godfrey (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
109 | Sergey Kolesnikov (Rus) Russia | ||
110 | Nik Burjek (Slo) Slovenia | ||
111 | Aristide Ratti (Ita) Carmiooro – A-Style | ||
112 | Jure Zrimsek (Slo) Slovenia | ||
113 | Andreas Schillinger (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
114 | Rene Obst (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
115 | Gasper Švab (Slo) Slovenia | ||
116 | Laurent Beuret (Swi) Carmiooro – A-Style | 3:31:39 | |
117 | Wojciech Dybel (Pol) Mroz Continental Team | 3:45:15 | |
118 | Chan Chun Hing (HKg) Hong Kong, China | ||
119 | Hans Bloks (Ned) Netherlands | ||
120 | Michael Stallard (Aus) Savings & Loans Cycling Team | 3:50:51 | |
DQ | Phillip Gaimon (USA) Jelly Belly | ||
DQ | Jeremy Yates (NZl) LeTua Cycling Team |
Klasyfikacja generalna po 5 etapie:
1 | Boris Shpilevsky (Rus) Russia | 18:19:11 | |
2 | Francisco Ventoso (Spa) Carmiooro – A-Style | 18:19:20 | |
3 | Vitaliy Buts (Ukr) Ukraine | 18:19:21 | |
4 | Mykhaylo Khalilov (Ukr) Ukraine | 18:19:31 | |
5 | Gordon McCauley (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | 18:19:32 | |
6 | Grega Bole (Slo) Slovenia | 18:19:35 | |
7 | Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Ukraine | 18:19:41 | |
8 | Hui Guo (Chn) People’s Republic of China | 18:19:42 | |
9 | Matthias Brändle (Aut) ELK Haus | ||
10 | Jean Mitja Schlüter (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
11 | Bernard Van Ulden (USA) Jelly Belly | ||
12 | Daniele Colli (Ita) Carmiooro – A-Style | 18:19:43 | |
13 | Blaz Furdi (Slo) Slovenia | ||
14 | Gong Hyo Suk (Kor) Seoul Cycling | ||
15 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Continental Team | ||
16 | Suh Seok Kyu (Kor) Seoul Cycling | ||
17 | Ma Haijun (Chn) People’s Republic of China | 18:19:44 | |
18 | Ji Xitao (Chn) People’s Republic of China | ||
19 | Jai Crawford (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
20 | Diego Aljandro Tamayo Martinez (Col) Carmiooro – A-Style | ||
21 | Mateusz Mroz (Pol) Mroz Continental Team | 18:19:45 | |
22 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Continental Team | ||
23 | Ablay Shugaipov (Kaz) Kazakhstan | ||
24 | Peng Kuei Hsuang (Tpe) Giant Asia Cycling Team | ||
25 | Kiel Reijnen (USA) Jelly Belly | ||
26 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Kazakhstan | ||
27 | Wang Mei Ying (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team | ||
28 | Andreas Schillinger (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
29 | Andrey Mizurov (Kaz) Kazakhstan | ||
30 | James Williamson (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
31 | Marc De Maar (Ned) Netherlands | ||
32 | Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha | ||
33 | Dirk Müller (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
34 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Ukraine | ||
35 | David Pell (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
36 | Peter Van Agtmaal (Ned) Netherlands | ||
37 | Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Kazakhstan | ||
38 | Cheung King Wai (HKg) Hong Kong, China | ||
39 | Jiao Pengda (Chn) People’s Republic of China | ||
40 | Wong Kam Po (HKg) Hong Kong, China | ||
41 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan | ||
42 | Choi Jin Yong (Kor) Seoul Cycling | ||
43 | Mohd Hafiz Rozli (Mas) LeTua Cycling Team | ||
44 | Piotr Osinski (Pol) Mroz Continental Team | ||
45 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Continental Team | ||
46 | Markus Eibegger (Aut) ELK Haus | ||
47 | Nazar Jumabekov (Kaz) Kazakhstan | ||
48 | Maint Berkenbosch (Ned) Netherlands | ||
49 | Sergey Firsanov (Rus) Russia | ||
50 | Chang Wei Kei (Tpe) Giant Asia Cycling Team | ||
51 | Eric Drower (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
52 | Jang Gyung Gu (Kor) Seoul Cycling | ||
53 | Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro – A-Style | ||
54 | Yong Li Ng (Mas) LeTua Cycling Team | ||
55 | Huang Yen Lin (Tpe) Giant Asia Cycling Team | ||
56 | Ji Jianhua (Chn) People’s Republic of China | ||
57 | Xu Gang (Chn) People’s Republic of China | ||
58 | Joseph Cooper (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
59 | Lars Wackernagel (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
60 | Aleksey Shchebelin (Rus) Russia | ||
61 | Hari Fitrianto (Ina) Polygon Sweet Nice Team | 18:20:05 | |
62 | James Spragg (GBr) Trek-Marco Polo Cycling Team | 18:20:09 | |
63 | Aristide Ratti (Ita) Carmiooro – A-Style | 18:20:17 | |
64 | Samuel Horgan (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | 18:20:18 | |
65 | Ondrej Pavek (Cze) AC Sparta Praha | 18:20:25 | |
66 | Nicholas Reistad (USA) Jelly Belly | 18:20:40 | |
67 | Sergiy Grechin (Ukr) Ukraine | 18:20:45 | |
68 | Jure Zrimsek (Slo) Slovenia | 18:20:47 | |
69 | Sergey Kolesnikov (Rus) Russia | 18:21:23 | |
70 | Harald Starzengruber (Aut) ELK Haus | 18:21:26 | |
71 | Fu Xing (Chn) Trek-Marco Polo Cycling Team | 18:21:54 | |
72 | Laurent Beuret (Swi) Carmiooro – A-Style | 18:22:20 | |
73 | Jonathan Lovelock (Aus) Savings & Loans Cycling Team | 18:22:41 | |
74 | Kirill Kazantsev (Kaz) Polygon Sweet Nice Team | 18:23:50 | |
75 | Hans Bloks (Ned) Netherlands | 18:33:39 | |
76 | Chan Chun Hing (HKg) Hong Kong, China | ||
77 | Yuriy Metlushenko (Ukr) Ukraine | 18:41:47 | |
78 | Jaan Kirsipuu (Est) LeTua Cycling Team | 18:41:50 | |
79 | Clemens Fankhauser (Aut) ELK Haus | 18:41:57 | |
80 | Lars Pria (Rom) LeTua Cycling Team | ||
81 | Cho Ho Sung (Kor) Seoul Cycling | ||
82 | Alexandr Shushemoin (Kaz) Kazakhstan | ||
83 | Pawel Cieslik (Pol) Mroz Continental Team | ||
84 | Artyom Golovachshenko (Kaz) Polygon Sweet Nice Team | ||
85 | Volodymyr Duma (Ukr) Ukraine | ||
86 | Alexey Shmidt (Rus) Russia | ||
87 | Patrick Schachtner (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | 18:42:55 | |
88 | Park Seon Ho (Kor) Seoul Cycling | 18:45:54 | |
89 | Steffen Radochla (Ger) ELK Haus | 18:54:01 | |
90 | Mohd Razif Salleh (Mas) LeTua Cycling Team | ||
91 | Sergey Kudentsov (Rus) Polygon Sweet Nice Team | 18:54:05 | |
92 | Ahmad Haidar Anuawar (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team | ||
93 | Grischa Janorschke (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
94 | Tang Wang Yip (HKg) Hong Kong, China | ||
95 | Jiri Nesveda (Cze) AC Sparta Praha | ||
96 | Serge Herz (Ger) LeTua Cycling Team | ||
97 | Matej Stare (Slo) Slovenia | ||
98 | Han Feng (Chn) People’s Republic of China | ||
99 | Herwin Jaya (Ina) Polygon Sweet Nice Team | ||
100 | Jimmy Pranata (Ina) Polygon Sweet Nice Team | ||
101 | Georg Lauscha (Aut) ELK Haus | ||
102 | Hayden Godfrey (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | ||
103 | Maxim Gourov (Kaz) Carmiooro – A-Style | ||
104 | Gasper Švab (Slo) Slovenia | ||
105 | William Dickeson (Aus) Savings & Loans Cycling Team | ||
106 | Sea Keong Loho (Mas) Trek-Marco Polo Cycling Team | 18:54:39 | |
107 | Chiang Chun Te (Tpe) Giant Asia Cycling Team | 18:54:54 | |
108 | Kim Gu Hyeon (Kor) Seoul Cycling | 18:54:58 | |
109 | Rene Obst (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | 18:54:59 | |
110 | Roman Krasil’nikov (Rus) Polygon Sweet Nice Team | 18:55:39 | |
111 | Vladimir Kerkez (Slo) Slovenia | 18:57:09 | |
112 | Joel Pearson (Aus) Savings & Loans Cycling Team | 18:58:06 | |
113 | Stephen Cunningham (Aus) Savings & Loans Cycling Team | 18:58:12 | |
114 | Tjarco A.C. Cuppens (Ned) Netherlands | 18:58:16 | |
115 | Yuen Chi Ho (HKg) Hong Kong, China | ||
116 | Nik Burjek (Slo) Slovenia | 19:11:15 | |
117 | Marc Habets (Ned) Netherlands | 19:11:48 | |
118 | Joshua England (NZl) Subway-Avanti Cycling Team | 19:12:02 | |
119 | Wojciech Dybel (Pol) Mroz Continental Team | 19:25:09 | |
120 | Michael Stallard (Aus) Savings & Loans Cycling Team | 19:34:52 |