Wyniki 5 etapu Giro di Sardegna z dnia 27.02.2010,Antioco – Cagliari, dystans 140,6 km
1 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 3:24:51 | |
2 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
3 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | ||
4 | Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha | ||
5 | Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
6 | Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia | ||
7 | Daniele Colli (Ita) Ceramica Flaminia | ||
8 | Henning Bommel (Ger) Germany | ||
9 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | ||
10 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto | ||
11 | Nicola d’Andrea (Ita) Meridiana Kamen Team | ||
12 | Filippo Baggio (Ita) Ceramica Flaminia | ||
13 | Juraj Ugrinic (Cro) Meridiana Kamen Team | ||
14 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
15 | Roberto Cesaro (Ita) Miche | ||
16 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | ||
17 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
18 | Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto | ||
19 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
20 | Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
21 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
22 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
23 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack | ||
24 | Aurélien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team | ||
25 | Franck Bouyer (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
26 | Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
27 | David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | ||
28 | Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad | ||
29 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | ||
30 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
31 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
32 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | ||
33 | Pierre Rolland (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
34 | Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha | ||
35 | Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
36 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
37 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | ||
38 | Markus Bauer (Ger) Germany | ||
39 | Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team | ||
40 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
41 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
42 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
43 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team Radioshack | ||
44 | Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
45 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | ||
46 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
47 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
48 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
49 | Oleg Berdos (Mda) De Rosa – Stac Plastic | ||
50 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | ||
51 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
52 | Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack | ||
53 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | ||
54 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
55 | Thomas Voeckler (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
56 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | ||
57 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | ||
58 | Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
59 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
60 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
61 | Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto | ||
62 | Massimo Giunti (Ita) Androni Giocattoli | ||
63 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | ||
64 | Laurent Lefevre (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
65 | Robert Bartko (Ger) Germany | ||
66 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | ||
67 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | ||
68 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | ||
69 | Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team | ||
70 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | ||
71 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
72 | Stefan Schafer (Ger) Germany | ||
73 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | ||
74 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | ||
75 | José Sarmiento Tunarrosa Cayetano (Col) Acqua & Sapone | ||
76 | Thomas Patrick Faiers (GBr) Footon-Servetto | ||
77 | Alessandro Maserati (Ita) Ceramica Flaminia | ||
78 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | ||
79 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | ||
80 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | ||
81 | Damiano Margutti (Ita) Androni Giocattoli | ||
82 | Luca Solari (Ita) Androni Giocattoli | ||
83 | Ben Hermans (Bel) Team Radioshack | ||
84 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
85 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | ||
86 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
87 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | ||
88 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
89 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:14 | |
90 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:00:17 | |
91 | Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri | 0:00:20 | |
92 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
93 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:23 | |
94 | Robert Bengsch (Ger) Germany | ||
95 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
96 | Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad | ||
97 | Matthew Busche (USA) Team Radioshack | ||
98 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
99 | Luigi Gitto (Ita) Miche | ||
100 | Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:00:28 | |
101 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:30 | |
102 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:42 | |
103 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
104 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
105 | Leonardo Scarselli (Ita) ISD – Neri | ||
106 | Jakub Novak (Svk) Amore & Vita – Conad | ||
107 | Michael Rasmussen (Den) Miche | ||
108 | Giogrio Brambilla (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
109 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
110 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
111 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | ||
112 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:45 | |
113 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | ||
114 | Dimitriy Muravyev (Rus) Team Radioshack | ||
115 | Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:47 | |
116 | Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team | 0:03:28 | |
117 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:04:07 | |
NS | Konstantin Volik (Uzb) Amore & Vita – Conad | ||
NS | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad |
Końcowa klasyfikacja generalna
1 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | 22:08:06 | |
2 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | 0:00:02 | |
3 | Thomas Voeckler (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:00:06 | |
4 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | 0:00:10 | |
5 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
6 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
7 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
8 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:13 | |
9 | Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:17 | |
10 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | 0:00:23 | |
11 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:00:25 | |
12 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:00:26 | |
13 | Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack | 0:00:31 | |
14 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:33 | |
15 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:34 | |
16 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | ||
17 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto | 0:00:36 | |
18 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | ||
19 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
20 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
21 | Ben Hermans (Bel) Team Radioshack | ||
22 | Pierre Rolland (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
23 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:51 | |
24 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | 0:00:53 | |
25 | Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto | 0:01:09 | |
26 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:16 | |
27 | Massimo Giunti (Ita) Androni Giocattoli | 0:01:51 | |
28 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack | ||
29 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | 0:02:08 | |
30 | Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto | 0:02:30 | |
31 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:02:41 | |
32 | Laurent Lefevre (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:02:50 | |
33 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | 0:03:03 | |
34 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:03:16 | |
35 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | 0:03:29 | |
36 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | 0:04:32 | |
37 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | 0:05:16 | |
38 | Dimitriy Muravyev (Rus) Team Radioshack | 0:05:44 | |
39 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:06:06 | |
40 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | 0:06:11 | |
41 | Michael Rasmussen (Den) Miche | ||
42 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | 0:07:54 | |
43 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:09:36 | |
44 | Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia | 0:10:02 | |
45 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | 0:12:23 | |
46 | Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:12:25 | |
47 | José Sarmiento Tunarrosa Cayetano (Col) Acqua & Sapone | 0:12:51 | |
48 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:14:03 | |
49 | Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha | 0:15:19 | |
50 | Daniele Colli (Ita) Ceramica Flaminia | ||
51 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:15:24 | |
52 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:15:32 | |
53 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | 0:16:09 | |
54 | Oleg Berdos (Mda) De Rosa – Stac Plastic | 0:16:37 | |
55 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:17:41 | |
56 | Matthew Busche (USA) Team Radioshack | 0:18:07 | |
57 | David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | 0:19:02 | |
58 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | 0:21:14 | |
59 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | 0:21:25 | |
60 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | 0:21:48 | |
61 | Nicola d’Andrea (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:22:03 | |
62 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:23:20 | |
63 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:23:47 | |
64 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team Radioshack | 0:23:51 | |
65 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
66 | Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:24:21 | |
67 | Luca Solari (Ita) Androni Giocattoli | 0:25:19 | |
68 | Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:25:36 | |
69 | Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad | 0:25:55 | |
70 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:25:57 | |
71 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:27:02 | |
72 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:29:15 | |
73 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:29:59 | |
74 | Aurélien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team | 0:31:01 | |
75 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | 0:32:07 | |
76 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:32:21 | |
77 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:32:30 | |
78 | Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:32:49 | |
79 | Pasquale Muto (Ita) Miche | 0:33:08 | |
80 | Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:33:54 | |
81 | Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri | 0:34:14 | |
82 | Stefan Schafer (Ger) Germany | 0:34:57 | |
83 | Henning Bommel (Ger) Germany | 0:35:00 | |
84 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:35:05 | |
85 | Franck Bouyer (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:35:06 | |
86 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:35:55 | |
87 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:35:56 | |
88 | Jakub Novak (Svk) Amore & Vita – Conad | 0:35:59 | |
89 | Robert Bengsch (Ger) Germany | 0:36:05 | |
90 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:36:32 | |
91 | Leonardo Scarselli (Ita) ISD – Neri | 0:38:32 | |
92 | Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:39:26 | |
93 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | 0:39:37 | |
94 | Alessandro Maserati (Ita) Ceramica Flaminia | 0:39:53 | |
95 | Markus Bauer (Ger) Germany | 0:40:47 | |
96 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | 0:40:51 | |
97 | Damiano Margutti (Ita) Androni Giocattoli | 0:41:04 | |
98 | Thomas Patrick Faiers (GBr) Footon-Servetto | 0:41:08 | |
99 | Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team | 0:42:11 | |
100 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | 0:43:39 | |
101 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:43:49 | |
102 | Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:43:59 | |
103 | Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:44:05 | |
104 | Robert Bartko (Ger) Germany | 0:44:06 | |
105 | Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha | 0:44:08 | |
106 | Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad | 0:44:09 | |
107 | Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:44:27 | |
108 | Filippo Baggio (Ita) Ceramica Flaminia | 0:44:28 | |
109 | Luigi Gitto (Ita) Miche | 0:44:29 | |
110 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:44:51 | |
111 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | 0:45:11 | |
112 | Giogrio Brambilla (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:46:39 | |
113 | Juraj Ugrinic (Cro) Meridiana Kamen Team | 0:47:19 | |
114 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | 0:48:01 | |
115 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:49:31 | |
116 | Roberto Cesaro (Ita) Miche | 0:49:33 | |
117 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | 0:49:51 |