Wyniki 5 etapu Coppi e Bartali z dnia 27.03.2010, Fiorano Modenese – Sassuolo , dystans 178,3 km
1 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | 4:36:09 | |
2 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:42 | |
3 | Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere | 0:02:00 | |
4 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:02:02 | |
5 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | ||
6 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
7 | Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
8 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
9 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
10 | Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere | ||
11 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | ||
12 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | ||
13 | Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
14 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli | ||
15 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | ||
16 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | ||
17 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | ||
18 | Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | ||
19 | Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
20 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | ||
21 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
22 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
23 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | ||
24 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
25 | Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad | ||
26 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
27 | Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad | 0:03:02 | |
28 | Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | ||
29 | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | 0:03:27 | |
30 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | ||
31 | Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | ||
32 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | ||
33 | Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
34 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
35 | Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone | ||
36 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | ||
37 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
38 | Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
39 | Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli | ||
40 | Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
41 | Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri | ||
42 | Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:03:50 | |
43 | Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:04:10 | |
44 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | 0:04:41 | |
45 | Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere | 0:05:03 | |
46 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:06:47 | |
47 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:09:30 | |
48 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
49 | Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska | ||
50 | David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska | ||
51 | Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo | ||
52 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | ||
53 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | ||
54 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | ||
55 | Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
56 | Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska | ||
57 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | ||
58 | Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC | ||
59 | Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC | ||
60 | Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere | ||
61 | Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere | ||
62 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | ||
63 | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad | ||
64 | Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
65 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | ||
66 | Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
67 | Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
DNF | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo | ||
DNF | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | ||
DNF | Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri | ||
DNF | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
DNF | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
DNF | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
DNF | Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
DNF | Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
DNF | Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC | ||
DNF | Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC | ||
DNF | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | ||
DNF | Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | ||
DNF | Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
DNF | Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec | ||
DNF | Michael Rasmussen (Den) Miche | ||
DNF | Luigi Gitto (Ita) Miche | ||
DNF | Marko Kump (Slo) Adria Mobil | ||
DNF | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | ||
DNF | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | ||
DNF | Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska | ||
DNF | Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska | ||
DNF | Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska | ||
DNF | Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe | ||
DNF | Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe | ||
DNF | Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | ||
DNS | Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo | ||
DNS | Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo | ||
DNS | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | ||
DNS | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC | ||
DNS | Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska |
Końcowa klasyfikacja generalna:
1 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | 20:12:50 | |
2 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | 0:01:43 | |
3 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:02:25 | |
4 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli | 0:02:38 | |
5 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:02:44 | |
6 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
7 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:02:52 | |
8 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | 0:03:03 | |
9 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | 0:03:05 | |
10 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:03:18 | |
11 | Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere | 0:04:14 | |
12 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:04:29 | |
13 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | 0:04:32 | |
14 | Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri | 0:05:12 | |
15 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | 0:05:58 | |
16 | Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | 0:06:00 | |
17 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | 0:07:01 | |
18 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:07:10 | |
19 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | 0:08:58 | |
20 | Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere | 0:09:15 | |
21 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:10:15 | |
22 | Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | 0:11:08 | |
23 | Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:12:48 | |
24 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | 0:13:02 | |
25 | Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone | 0:14:32 | |
26 | Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:15:37 | |
27 | Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere | 0:17:10 | |
28 | Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author | 0:17:20 | |
29 | Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:18:56 | |
30 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | 0:19:41 | |
31 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | 0:20:36 | |
32 | Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:23:10 | |
33 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:24:08 | |
34 | Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:24:13 | |
35 | Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo | 0:24:27 | |
36 | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | 0:25:35 | |
37 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | 0:25:43 | |
38 | Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli | 0:25:55 | |
39 | Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author | 0:26:25 | |
40 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:26:48 | |
41 | Pasquale Muto (Ita) Miche | 0:26:53 | |
42 | Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | 0:27:43 | |
43 | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad | 0:27:45 | |
44 | Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:28:18 | |
45 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | 0:28:57 | |
46 | Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad | 0:29:44 | |
47 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:29:47 | |
48 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | 0:29:57 | |
49 | Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere | 0:30:50 | |
50 | Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:31:46 | |
51 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | 0:32:34 | |
52 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | 0:33:49 | |
53 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:34:17 | |
54 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | 0:35:46 | |
55 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:37:01 | |
56 | Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska | 0:37:24 | |
57 | Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska | ||
58 | Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere | 0:37:55 | |
59 | Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad | 0:38:36 | |
60 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:39:09 | |
61 | David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska | 0:39:25 | |
62 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | 0:40:20 | |
63 | Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author | 0:40:28 | |
64 | Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author | 0:43:55 | |
65 | Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC | 0:45:22 | |
66 | Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC | 0:47:06 | |
67 | Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author | 0:48:39 |
1 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | 4:36:09 | |
2 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:42 | |
3 | Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere | 0:02:00 | |
4 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:02:02 | |
5 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | ||
6 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
7 | Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
8 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
9 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
10 | Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere | ||
11 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | ||
12 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | ||
13 | Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
14 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli | ||
15 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | ||
16 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | ||
17 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | ||
18 | Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | ||
19 | Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
20 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | ||
21 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
22 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
23 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | ||
24 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
25 | Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita – Conad | ||
26 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
27 | Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad | 0:03:02 | |
28 | Raul Santamarta (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | ||
29 | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | 0:03:27 | |
30 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | ||
31 | Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | ||
32 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | ||
33 | Alessandro Mauro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
34 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
35 | Cayet Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone | ||
36 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | ||
37 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
38 | Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
39 | Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli | ||
40 | Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
41 | Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri | ||
42 | Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:03:50 | |
43 | Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:04:10 | |
44 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | 0:04:41 | |
45 | Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere | 0:05:03 | |
46 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:06:47 | |
47 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:09:30 | |
48 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
49 | Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska | ||
50 | David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska | ||
51 | Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo | ||
52 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | ||
53 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | ||
54 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | ||
55 | Frantisek Kloucek (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
56 | Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska | ||
57 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | ||
58 | Andrea Tonti (Ita) Carmiooro NGC | ||
59 | Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro NGC | ||
60 | Davide D’Angelo (Ita) CDC – Cavaliere | ||
61 | Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere | ||
62 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | ||
63 | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad | ||
64 | Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
65 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | ||
66 | Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
67 | Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool – Author | ||
DNF | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Andrea Grendene (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo | ||
DNF | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | ||
DNF | Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri | ||
DNF | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
DNF | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
DNF | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
DNF | Enrico Zen (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
DNF | Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
DNF | Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC | ||
DNF | Antonio Quadranti (Ita) Carmiooro NGC | ||
DNF | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | ||
DNF | Thomas Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | ||
DNF | Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
DNF | Martin Schöffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec | ||
DNF | Michael Rasmussen (Den) Miche | ||
DNF | Luigi Gitto (Ita) Miche | ||
DNF | Marko Kump (Slo) Adria Mobil | ||
DNF | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | ||
DNF | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | ||
DNF | Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska | ||
DNF | Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska | ||
DNF | Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska | ||
DNF | Gabor Fejes (Hun) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe | ||
DNF | Walter Proch (Ita) Betonexpressz 2000 – Universal Caffe | ||
DNF | Ivan Melero Coco (Spa) Burgos 2016 – Castilla y Leon | ||
DNS | Tiziano Dall’antonia (Ita) Liquigas-Doimo | ||
DNS | Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo | ||
DNS | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | ||
DNS | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Carmiooro NGC | ||
DNS | Jan Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska |