Wyniki 3 etapu Tirreno – Adriatico z dnia 12.03.2010, San Miniato – Monsummano, dystans 158 km
1 | Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo | 3:54:09 | |
2 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
3 | Bernhard Eisel (Aut) Team HTC – Columbia | ||
4 | Tyler Farrar (USA) Garmin – Transitions | ||
5 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team | ||
6 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
7 | Assan Bazayev (Kaz) Astana | ||
8 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
9 | Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli | ||
10 | Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank | ||
11 | Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha | ||
12 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d’Epargne | ||
13 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | ||
14 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana | ||
15 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | ||
16 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
17 | Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
18 | Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
19 | Paul Martens (Ger) Rabobank | ||
20 | Kim Kirchen (Lux) Team Katusha | ||
21 | Tom Boonen (Bel) Quick Step | ||
22 | Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
23 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
24 | Linus Gerdemann (Ger) Team Milram | ||
25 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
26 | Nikolai Trusov (Rus) Team Katusha | ||
27 | Yoann Offredo (Fra) Francaise Des Jeux | ||
28 | Peter Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
29 | Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
30 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
31 | George Hincapie (USA) BMC Racing Team | ||
32 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | ||
33 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
34 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
35 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team | ||
36 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | ||
37 | Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale | ||
38 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
39 | Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team | ||
40 | Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team | ||
41 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
42 | Dries Devenyns (Bel) Quick Step | ||
43 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
44 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
45 | Christian Knees (Ger) Team Milram | ||
46 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
47 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne | ||
48 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
49 | Robert Gesink (Ned) Rabobank | ||
50 | Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team | ||
51 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
52 | Francesco Reda (Ita) Quick Step | ||
53 | Frédéric Guesdon (Fra) Francaise Des Jeux | ||
54 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
55 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | ||
56 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank | ||
57 | Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini | ||
58 | Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne | ||
59 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
60 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
61 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
62 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | ||
63 | Nick Nuyens (Bel) Rabobank | ||
64 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
65 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
66 | Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
67 | Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
68 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | ||
69 | Markus Fothen (Ger) Team Milram | ||
70 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | ||
71 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | ||
72 | Rigoberto Uran Uran (Col) Caisse d’Epargne | ||
73 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
74 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | ||
75 | Benoit Vaugrenard (Fra) Francaise Des Jeux | ||
76 | Stijn Devolder (Bel) Quick Step | ||
77 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
78 | Michael Rogers (Aus) Team HTC – Columbia | ||
79 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
80 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
81 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
82 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli | ||
83 | Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank | ||
84 | Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia | ||
85 | Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team | ||
86 | Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank | ||
87 | Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia | ||
88 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:00:19 | |
89 | Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:24 | |
90 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
91 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:00:42 | |
92 | Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Caisse d’Epargne | 0:00:51 | |
93 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:27 | |
94 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne | 0:01:29 | |
95 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:01:41 | |
96 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:46 | |
97 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:02:12 | |
98 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | ||
99 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | 0:03:28 | |
100 | Allan Davis (Aus) Astana | ||
101 | Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Transitions | ||
102 | Pierre Cazaux (Fra) Francaise Des Jeux | ||
103 | Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank | ||
104 | Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
105 | Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
106 | Matteo Tosatto (Ita) Quick Step | ||
107 | Marco Velo (Ita) Quick Step | ||
108 | Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri | ||
109 | Marco Bandiera (Ita) Team Katusha | ||
110 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | ||
111 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions | ||
112 | Maarten Wynants (Bel) Quick Step | ||
113 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
114 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | 0:06:40 | |
115 | Niki Terpstra (Ned) Team Milram | ||
116 | Andreas Klier (Ger) Cervelo Test Team | 0:06:44 | |
117 | Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank | 0:06:55 | |
118 | Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank | ||
119 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | 0:07:23 | |
120 | Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise Des Jeux | ||
121 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | 0:09:15 | |
122 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | ||
123 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | 0:11:45 | |
124 | Servais Knaven (Ned) Team Milram | ||
125 | Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team | ||
126 | Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team | ||
127 | Anthony Roux (Fra) Francaise Des Jeux | ||
128 | Olivier Bonnaire (Fra) Francaise Des Jeux | ||
129 | Matthew Wilson (Aus) Garmin – Transitions | ||
130 | Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank | ||
131 | Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha | ||
132 | Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step | ||
133 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | ||
134 | Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne | ||
135 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | ||
136 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | ||
137 | Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
138 | Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne | ||
139 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
140 | Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions | ||
141 | Domenik Klemme (Ger) Team Saxo Bank | ||
142 | Jeremy Hunt (GBr) Cervelo Test Team | ||
143 | Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team | ||
144 | Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana | ||
145 | Thor Hushovd (Nor) Cervelo Test Team | ||
146 | Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
147 | Roy Sentjens (Ned) Team Milram | ||
148 | Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
149 | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
150 | Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank | ||
151 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Team Saxo Bank | ||
152 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | ||
153 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
154 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
155 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team | ||
156 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | ||
157 | Gatis Smukulis (Lat) AG2R La Mondiale | ||
158 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
159 | Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
160 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | ||
161 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | ||
162 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank | ||
163 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | ||
164 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | ||
165 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
166 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
167 | Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
168 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | ||
169 | Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone | ||
DNF | Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
DNF | Aitor Hernandez Gutierrez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Leonardo Scarselli (Ita) ISD – Neri | ||
DNF | Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram | ||
DNF | Fabian Wegmann (Ger) Team Milram |
Klasyfikacja generalna po 3 etapie:
1 | Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo | 11:44:23 | |
2 | Linus Gerdemann (Ger) Team Milram | 0:00:04 | |
3 | Tom Boonen (Bel) Quick Step | ||
4 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:08 | |
5 | Paul Martens (Ger) Rabobank | ||
6 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
7 | Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
8 | Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank | 0:00:10 | |
9 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | 0:00:13 | |
10 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:14 | |
11 | Tyler Farrar (USA) Garmin – Transitions | ||
12 | Francesco Ginanni (Ita) Androni Giocattoli | ||
13 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
14 | Assan Bazayev (Kaz) Astana | ||
15 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
16 | Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
17 | Nikolai Trusov (Rus) Team Katusha | ||
18 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
19 | Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
20 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | ||
21 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
22 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team | ||
23 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
24 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
25 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana | ||
26 | Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale | ||
27 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team | ||
28 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
29 | Dries Devenyns (Bel) Quick Step | ||
30 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
31 | Markus Fothen (Ger) Team Milram | ||
32 | Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
33 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
34 | Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
35 | Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha | ||
36 | Kim Kirchen (Lux) Team Katusha | ||
37 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
38 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
39 | Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini | ||
40 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | ||
41 | Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia | ||
42 | Michael Rogers (Aus) Team HTC – Columbia | ||
43 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
44 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
45 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | ||
46 | Robert Gesink (Ned) Rabobank | ||
47 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
48 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
49 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
50 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
51 | Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team | ||
52 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
53 | Frédéric Guesdon (Fra) Francaise Des Jeux | ||
54 | Christian Knees (Ger) Team Milram | ||
55 | Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
56 | Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team | ||
57 | Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne | ||
58 | Francesco Reda (Ita) Quick Step | ||
59 | Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team | ||
60 | Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank | ||
61 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | ||
62 | Nick Nuyens (Bel) Rabobank | ||
63 | Rigoberto Uran Uran (Col) Caisse d’Epargne | ||
64 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | ||
65 | Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia | ||
66 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
67 | Yoann Offredo (Fra) Francaise Des Jeux | ||
68 | Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team | ||
69 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
70 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli | ||
71 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
72 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
73 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
74 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
75 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | ||
76 | Benoit Vaugrenard (Fra) Francaise Des Jeux | ||
77 | Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank | ||
78 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:00:33 | |
79 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | 0:00:38 | |
80 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:00:56 | |
81 | Stijn Devolder (Bel) Quick Step | 0:01:15 | |
82 | Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:31 | |
83 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:41 | |
84 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne | 0:02:12 | |
85 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:26 | |
86 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
87 | Peter Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:02:38 | |
88 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:39 | |
89 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:02:55 | |
90 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | 0:03:40 | |
91 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | 0:03:42 | |
92 | Allan Davis (Aus) Astana | ||
93 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions | ||
94 | Pierre Cazaux (Fra) Francaise Des Jeux | ||
95 | Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank | ||
96 | Matteo Tosatto (Ita) Quick Step | ||
97 | Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri | 0:04:40 | |
98 | Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team | 0:04:43 | |
99 | Maarten Wynants (Bel) Quick Step | ||
100 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:05:00 | |
101 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | 0:05:11 | |
102 | George Hincapie (USA) BMC Racing Team | 0:05:13 | |
103 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank | ||
104 | Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Caisse d’Epargne | 0:06:04 | |
105 | Marco Bandiera (Ita) Team Katusha | 0:06:07 | |
106 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | 0:06:54 | |
107 | Andreas Klier (Ger) Cervelo Test Team | 0:06:58 | |
108 | Marco Velo (Ita) Quick Step | 0:07:08 | |
109 | Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise Des Jeux | 0:07:57 | |
110 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | 0:08:40 | |
111 | Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank | 0:08:41 | |
112 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
113 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | 0:09:29 | |
114 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | ||
115 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | 0:10:00 | |
116 | Thor Hushovd (Nor) Cervelo Test Team | 0:11:59 | |
117 | Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team | ||
118 | Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone | ||
119 | Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team | ||
120 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
121 | Jeremy Hunt (GBr) Cervelo Test Team | ||
122 | Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
123 | Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha | 0:13:00 | |
124 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | ||
125 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | ||
126 | Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne | 0:13:15 | |
127 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:13:33 | |
128 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | 0:13:50 | |
129 | Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:14:17 | |
130 | Olivier Bonnaire (Fra) Francaise Des Jeux | 0:14:24 | |
131 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | ||
132 | Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne | ||
133 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
134 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
135 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
136 | Bernhard Eisel (Aut) Team HTC – Columbia | 0:14:43 | |
137 | Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana | 0:15:25 | |
138 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank | ||
139 | Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank | ||
140 | Niki Terpstra (Ned) Team Milram | 0:15:31 | |
141 | Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Transitions | 0:15:34 | |
142 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:15:36 | |
143 | Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step | 0:16:34 | |
144 | Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank | 0:16:39 | |
145 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | 0:16:58 | |
146 | Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | ||
147 | Domenik Klemme (Ger) Team Saxo Bank | 0:17:24 | |
148 | Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:18:45 | |
149 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | 0:19:19 | |
150 | Anthony Roux (Fra) Francaise Des Jeux | 0:19:23 | |
151 | Matthew Wilson (Aus) Garmin – Transitions | ||
152 | Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
153 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team | ||
154 | Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:19:43 | |
155 | Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team | 0:20:13 | |
156 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Team Saxo Bank | 0:20:36 | |
157 | Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions | 0:20:39 | |
158 | Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank | 0:21:33 | |
159 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | ||
160 | Servais Knaven (Ned) Team Milram | 0:22:34 | |
161 | Roy Sentjens (Ned) Team Milram | ||
162 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | 0:22:49 | |
163 | Gatis Smukulis (Lat) AG2R La Mondiale | 0:23:41 | |
164 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | 0:25:35 | |
165 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | 0:26:32 | |
166 | Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
167 | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
168 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | 0:29:11 | |
169 | Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:31:02 |