Wyniki 1 etapu Vuelta Ciclista a la Region de Murcia z dnia 03.03.2010, San Pedro del Pinatar, dystans 166,5 km
1 | Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions | 4:15:40 | |
2 | Graeme Brown (Aus) Rabobank | ||
3 | Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia | ||
4 | Roger Kluge (Ger) Team Milram | ||
5 | Daryl Impey (RSA) Team Radioshack | ||
6 | Krzystof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
7 | Michal Gołaś (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
8 | Russell Downing (GBr) Team Sky | ||
9 | Daniel Schorn (Aut) Team Netapp | ||
10 | Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing | ||
11 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | ||
12 | Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team | ||
13 | Egor Korolev (Rus) Russian National Team | ||
14 | Josep Jufre (Spa) Astana | ||
15 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | ||
16 | Alexandre Blain (Fra) Endura Racing | ||
17 | Sergey Shilov (Rus) Russian National Team | ||
18 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
19 | John Lee Augustyn (RSA) Team Sky | ||
20 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
21 | Christopher Froome (GBr) Team Sky | ||
22 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky | ||
23 | Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team | ||
24 | Nicolas Portal (Fra) Team Sky | ||
25 | Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
26 | Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
27 | Artur Ershow (Rus) Russian National Team | ||
28 | José Herrada (Spa) Caja Rural | ||
29 | Bradley Wiggins (GBr) Team Sky | ||
30 | Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia | ||
31 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
32 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | ||
33 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
34 | Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia | ||
35 | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | ||
36 | Gregory Rast (Swi) Team Radioshack | ||
37 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
38 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
39 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
40 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
41 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | ||
42 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
43 | Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
44 | Rubén Reig (Spa) Caja Rural | ||
45 | Peter Wrolich (Aut) Team Milram | ||
46 | Lance Armstrong (USA) Team Radioshack | ||
47 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | ||
48 | Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural | ||
49 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | ||
50 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
51 | José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack | ||
52 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | ||
53 | Jason Mccartney (USA) Team Radioshack | ||
54 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
55 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank | ||
56 | Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team | 0:00:38 | |
57 | Marcel Wyss (Swi) Cervélo Test Team | ||
58 | Evan Oliphant (GBr) Endura Racing | ||
59 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | ||
60 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
61 | Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team | ||
62 | Morris Possoni (Ita) Team Sky | ||
63 | Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural | ||
64 | Jack Bauer (NZl) Endura Racing | 0:00:58 | |
65 | Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team | 0:01:04 | |
66 | Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team | 0:01:08 | |
67 | Bjorn Schroder (Ger) Team Milram | 0:01:52 | |
68 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | 0:02:48 | |
69 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | ||
70 | Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
71 | Robert Partridge (GBr) Endura Racing | ||
72 | Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team | ||
73 | Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia | ||
74 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team | ||
75 | Erik Mohs (Ger) German National Team | ||
76 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | ||
77 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
78 | Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team | 0:07:46 | |
79 | Nico Keinath (Ger) Team Netapp | ||
80 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
81 | Dominik Roels (Ger) Team Milram | ||
82 | James Moss (GBr) Endura Racing | ||
83 | Ross Creber (GBr) Endura Racing | ||
84 | José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team | ||
85 | Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
86 | Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
87 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | ||
88 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | ||
89 | Arturo Mora (Spa) Caja Rural | ||
90 | Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural | ||
91 | Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
92 | Robert Bengsch (Ger) German National Team | ||
93 | Robert Bartko (Ger) German National Team | ||
94 | Stefan Schafer (Ger) German National Team | ||
95 | Marcel Barth (Ger) German National Team | ||
96 | Henning Bommel (Ger) German National Team | ||
97 | Manuel Anton (Spa) Spanish National Team | ||
98 | David Calatayud (Spa) Spanish National Team | ||
99 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | ||
100 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
101 | Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team | ||
102 | Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team | ||
103 | Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team | ||
104 | Joao Correia (Por) Cervélo Test Team | ||
105 | Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions | ||
106 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | ||
107 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
108 | Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team | 0:08:35 | |
109 | Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:09:06 | |
DNF | Huub Duyn (Ned) Team Netapp | ||
DNF | Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team |
Klasyfikacja generalna po 1 etapie:
1 | Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions | 4:15:40 | |
2 | Graeme Brown (Aus) Rabobank | ||
3 | Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia | ||
4 | Roger Kluge (Ger) Team Milram | ||
5 | Daryl Impey (RSA) Team Radioshack | ||
6 | Krzystof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
7 | Michal Gołaś (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
8 | Russell Downing (GBr) Team Sky | ||
9 | Daniel Schorn (Aut) Team Netapp | ||
10 | Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing | ||
11 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | ||
12 | Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team | ||
13 | Egor Korolev (Rus) Russian National Team | ||
14 | Josep Jufre (Spa) Astana | ||
15 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | ||
16 | Alexandre Blain (Fra) Endura Racing | ||
17 | Sergey Shilov (Rus) Russian National Team | ||
18 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
19 | John Lee Augustyn (RSA) Team Sky | ||
20 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
21 | Christopher Froome (GBr) Team Sky | ||
22 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky | ||
23 | Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team | ||
24 | Nicolas Portal (Fra) Team Sky | ||
25 | Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
26 | Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
27 | Artur Ershow (Rus) Russian National Team | ||
28 | José Herrada (Spa) Caja Rural | ||
29 | Bradley Wiggins (GBr) Team Sky | ||
30 | Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia | ||
31 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
32 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | ||
33 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
34 | Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia | ||
35 | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | ||
36 | Gregory Rast (Swi) Team Radioshack | ||
37 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
38 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
39 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
40 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
41 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | ||
42 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
43 | Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
44 | Rubén Reig (Spa) Caja Rural | ||
45 | Peter Wrolich (Aut) Team Milram | ||
46 | Lance Armstrong (USA) Team Radioshack | ||
47 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | ||
48 | Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural | ||
49 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | ||
50 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
51 | José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack | ||
52 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | ||
53 | Jason Mccartney (USA) Team Radioshack | ||
54 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
55 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank | ||
56 | Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team | 0:00:38 | |
57 | Marcel Wyss (Swi) Cervélo Test Team | ||
58 | Evan Oliphant (GBr) Endura Racing | ||
59 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | ||
60 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
61 | Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team | ||
62 | Morris Possoni (Ita) Team Sky | ||
63 | Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural | ||
64 | Jack Bauer (NZl) Endura Racing | 0:00:58 | |
65 | Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team | 0:01:04 | |
66 | Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team | 0:01:08 | |
67 | Bjorn Schroder (Ger) Team Milram | 0:01:52 | |
68 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | 0:02:48 | |
69 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | ||
70 | Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
71 | Robert Partridge (GBr) Endura Racing | ||
72 | Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team | ||
73 | Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia | ||
74 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team | ||
75 | Erik Mohs (Ger) German National Team | ||
76 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | ||
77 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
78 | Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team | 0:07:46 | |
79 | Nico Keinath (Ger) Team Netapp | ||
80 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
81 | Dominik Roels (Ger) Team Milram | ||
82 | James Moss (GBr) Endura Racing | ||
83 | Ross Creber (GBr) Endura Racing | ||
84 | José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team | ||
85 | Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
86 | Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
87 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | ||
88 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | ||
89 | Arturo Mora (Spa) Caja Rural | ||
90 | Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural | ||
91 | Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
92 | Robert Bengsch (Ger) German National Team | ||
93 | Robert Bartko (Ger) German National Team | ||
94 | Stefan Schafer (Ger) German National Team | ||
95 | Marcel Barth (Ger) German National Team | ||
96 | Henning Bommel (Ger) German National Team | ||
97 | Manuel Anton (Spa) Spanish National Team | ||
98 | David Calatayud (Spa) Spanish National Team | ||
99 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | ||
100 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
101 | Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team | ||
102 | Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team | ||
103 | Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team | ||
104 | Joao Correia (Por) Cervélo Test Team | ||
105 | Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions | ||
106 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | ||
107 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
108 | Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team | 0:08:35 | |
109 | Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:09:06 |