Wyniki 1 etapu Giro del Trentino z dnia 20.04.2010, Riva del Garda – Torbole sul Garda, dystans 12,5 km
1 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | 0:15:07 | |
2 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:16 | |
3 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:18 | |
4 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:23 | |
5 | Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano | 0:00:25 | |
6 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | 0:00:27 | |
7 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | 0:00:28 | |
8 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:30 | |
9 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:32 | |
10 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:00:32 | |
11 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:33 | |
12 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | 0:00:34 | |
13 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:35 | |
14 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | 0:00:38 | |
15 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | 0:00:39 | |
16 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:39 | |
17 | Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:00:40 | |
18 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | 0:00:42 | |
19 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:43 | |
20 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | 0:00:43 | |
21 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | 0:00:44 | |
22 | Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC | 0:00:45 | |
23 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | 0:00:45 | |
24 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | 0:00:45 | |
25 | Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche | 0:00:46 | |
26 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | 0:00:46 | |
27 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:47 | |
28 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | 0:00:49 | |
29 | Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano | 0:00:49 | |
30 | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:00:49 | |
31 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:00:50 | |
32 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | 0:00:50 | |
33 | Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC | 0:00:51 | |
34 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | 0:00:52 | |
35 | Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil | ||
36 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | 0:00:54 | |
37 | John Murphy (USA) BMC Racing Team | 0:00:58 | |
38 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:01 | |
39 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:01 | |
40 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:01:02 | |
41 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | 0:01:03 | |
42 | Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:01:04 | |
43 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:04 | |
44 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | 0:01:05 | |
45 | Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano | 0:01:05 | |
46 | Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:07 | |
47 | Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team | 0:01:07 | |
48 | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:07 | |
49 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 0:01:07 | |
50 | Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | 0:01:07 | |
51 | Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano | 0:01:08 | |
52 | Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano | 0:01:08 | |
53 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | 0:01:08 | |
54 | Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:08 | |
55 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:09 | |
56 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:09 | |
57 | Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil | 0:01:10 | |
58 | Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team | 0:01:10 | |
59 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:10 | |
60 | Pasquale Muto (Ita) Miche | 0:01:10 | |
61 | Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC | 0:01:11 | |
62 | Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom | 0:01:13 | |
63 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | 0:01:13 | |
64 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:14 | |
65 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:15 | |
66 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | 0:01:15 | |
67 | Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano | 0:01:16 | |
68 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:16 | |
69 | Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche | 0:01:16 | |
70 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:01:17 | |
71 | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | 0:01:17 | |
72 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:18 | |
73 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:18 | |
74 | Mateusz Komar (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:18 | |
75 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | 0:01:19 | |
76 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:01:19 | |
77 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:19 | |
78 | Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp | 0:01:20 | |
79 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:20 | |
80 | Stefan Mair (Aut) Tyrol Team | 0:01:21 | |
81 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:21 | |
82 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:22 | |
83 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:01:22 | |
84 | Wojcieck Halejak (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:23 | |
85 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | 0:01:23 | |
86 | Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec | 0:01:24 | |
87 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:24 | |
88 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:24 | |
89 | David Wöhrer (Aut) Tyrol Team | 0:01:25 | |
90 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:01:26 | |
91 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | 0:01:27 | |
92 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | 0:01:27 | |
93 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:28 | |
94 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:29 | |
95 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | 0:01:29 | |
96 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | 0:01:29 | |
97 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:30 | |
98 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:30 | |
99 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:31 | |
100 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:01:31 | |
101 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | 0:01:31 | |
102 | Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team | 0:01:33 | |
103 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:33 | |
104 | Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC | 0:01:33 | |
105 | Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec | 0:01:34 | |
106 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:36 | |
107 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:01:36 | |
108 | Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team | 0:01:36 | |
109 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:36 | |
110 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 0:01:37 | |
111 | Dimitri Claeys (Bel) Team Netapp | 0:01:37 | |
112 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:38 | |
113 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:01:38 | |
114 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | 0:01:39 | |
115 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | 0:01:39 | |
116 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:39 | |
117 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | 0:01:40 | |
118 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | 0:01:40 | |
119 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | 0:01:40 | |
120 | Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp | 0:01:41 | |
121 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | 0:01:42 | |
122 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | 0:01:44 | |
123 | Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec | 0:01:44 | |
124 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:45 | |
125 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | 0:01:46 | |
126 | José Luis Arrieta Lujambio ES AG2R La Mondiale | 0:01:46 | |
127 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:47 | |
128 | Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:01:48 | |
129 | Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team | 0:01:48 | |
130 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | 0:01:49 | |
131 | Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche | 0:01:49 | |
132 | Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec | 0:01:50 | |
133 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:01:51 | |
134 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo | 0:01:52 | |
135 | Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:55 | |
136 | Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano | 0:01:55 | |
137 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:56 | |
138 | Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha | 0:01:56 | |
139 | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | 0:01:57 | |
140 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:01:58 | |
141 | Laurent Beuret (Swi) Carmiooro NGC | 0:01:59 | |
142 | Scott Davis (Aus) Astana | 0:02:01 | |
143 | Tassilo Fricke (Ger) Team Netapp | 0:02:01 | |
144 | Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team | 0:02:06 | |
145 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:02:08 | |
146 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | 0:02:10 | |
147 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | 0:02:12 | |
148 | Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC | 0:02:15 | |
149 | Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:02:24 | |
150 | Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team | 0:02:30 | |
151 | Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team | 0:02:38 | |
152 | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | 0:02:48 | |
153 | Lukasz Osiecki (Pol) Mroz Active Jet | 0:03:01 | |
154 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:03:11 | |
DNS | Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha | ||
DNS | Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri | ||
DNS | Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri | ||
DNS | Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri | ||
DNS | Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
DNS | Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec |
Klasyfikacja generalna po 1 etapie:
1 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | 0:15:07 | |
2 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:16 | |
3 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:18 | |
4 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:23 | |
5 | Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano | 0:00:25 | |
6 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | 0:00:27 | |
7 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | 0:00:28 | |
8 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:30 | |
9 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:32 | |
10 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
11 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:33 | |
12 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | 0:00:34 | |
13 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:35 | |
14 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | 0:00:38 | |
15 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | 0:00:39 | |
16 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
17 | Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:00:40 | |
18 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | 0:00:42 | |
19 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:43 | |
20 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
21 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | 0:00:44 | |
22 | Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC | 0:00:45 | |
23 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | ||
24 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
25 | Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche | 0:00:46 | |
26 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | ||
27 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:47 | |
28 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | 0:00:49 | |
29 | Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano | ||
30 | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
31 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:00:50 | |
32 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | ||
33 | Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC | 0:00:51 | |
34 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | 0:00:52 | |
35 | Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil | ||
36 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | 0:00:54 | |
37 | John Murphy (USA) BMC Racing Team | 0:00:58 | |
38 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:01 | |
39 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
40 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:01:02 | |
41 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | 0:01:03 | |
42 | Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:01:04 | |
43 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | ||
44 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | 0:01:05 | |
45 | Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano | ||
46 | Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:07 | |
47 | Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team | ||
48 | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | ||
49 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
50 | Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | ||
51 | Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano | 0:01:08 | |
52 | Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano | ||
53 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
54 | Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale | ||
55 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:09 | |
56 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
57 | Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil | 0:01:10 | |
58 | Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team | ||
59 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
60 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
61 | Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC | 0:01:11 | |
62 | Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom | 0:01:13 | |
63 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
64 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | ||
65 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:15 | |
66 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | ||
67 | Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano | 0:01:16 | |
68 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
69 | Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche | ||
70 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:01:17 | |
71 | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | ||
72 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:18 | |
73 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
74 | Mateusz Komar (Pol) Mroz Active Jet | ||
75 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | ||
76 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:01:19 | |
77 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
78 | Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp | ||
79 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:20 | |
80 | Stefan Mair (Aut) Tyrol Team | 0:01:21 | |
81 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | ||
82 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:22 | |
83 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
84 | Wojcieck Halejak (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:23 | |
85 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | ||
86 | Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec | 0:01:24 | |
87 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
88 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
89 | David Wöhrer (Aut) Tyrol Team | 0:01:25 | |
90 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:01:26 | |
91 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | 0:01:27 | |
92 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
93 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:28 | |
94 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:29 | |
95 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | ||
96 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | ||
97 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:30 | |
98 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet | ||
99 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:31 | |
100 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | ||
101 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
102 | Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team | 0:01:33 | |
103 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
104 | Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC | ||
105 | Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec | 0:01:34 | |
106 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:36 | |
107 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | ||
108 | Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team | ||
109 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
110 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 0:01:37 | |
111 | Dimitri Claeys (Bel) Team Netapp | ||
112 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | 0:01:38 | |
113 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
114 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | ||
115 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | 0:01:39 | |
116 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
117 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | ||
118 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | 0:01:40 | |
119 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | ||
120 | Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp | 0:01:41 | |
121 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | 0:01:42 | |
122 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | 0:01:44 | |
123 | Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec | ||
124 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:45 | |
125 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | 0:01:46 | |
126 | José Luis Arrieta Lujambio ES AG2R La Mondiale | ||
127 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:47 | |
128 | Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:01:48 | |
129 | Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team | ||
130 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | 0:01:49 | |
131 | Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche | ||
132 | Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec | 0:01:50 | |
133 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:01:51 | |
134 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo | 0:01:52 | |
135 | Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:55 | |
136 | Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano | ||
137 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:56 | |
138 | Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha | ||
139 | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | 0:01:57 | |
140 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:01:58 | |
141 | Laurent Beuret (Swi) Carmiooro NGC | 0:01:59 | |
142 | Scott Davis (Aus) Astana | 0:02:00 | |
143 | Tassilo Fricke (Ger) Team Netapp | 0:02:01 | |
144 | Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team | 0:02:06 | |
145 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:02:08 | |
146 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | 0:02:10 | |
147 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | 0:02:12 | |
148 | Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC | 0:02:15 | |
149 | Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:02:24 | |
150 | Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team | 0:02:30 | |
151 | Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team | 0:02:38 | |
152 | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | 0:02:48 | |
153 | Lukasz Osiecki (Pol) Mroz Active Jet | 0:03:01 | |
154 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:03:11 |