Wyniki 4 etapu Settimana Ciclistica Lombarda z dnia 04.04.2010, Grumello del Monte, dystans 152,8 km
1 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | 3:28:33 | |
2 | Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
3 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
4 | Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom | 0:00:05 | |
5 | Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes | ||
6 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
7 | Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere | ||
8 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | 0:00:08 | |
9 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | ||
10 | Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC | ||
11 | Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
12 | Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
13 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:09 | |
14 | Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
15 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | ||
16 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
17 | Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia | ||
18 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC | ||
19 | Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli | ||
20 | Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | ||
21 | Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank | 0:00:18 | |
22 | Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes | 0:00:37 | |
23 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
24 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
25 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
26 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
27 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
28 | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad | ||
29 | Edwin Carvajal (Col) Miche | ||
30 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:00:45 | |
31 | Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad | 0:00:48 | |
32 | Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
33 | Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha | ||
34 | Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
35 | Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC | 0:01:18 | |
36 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | ||
37 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
38 | Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia | ||
39 | Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska | ||
40 | Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
41 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
42 | Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha | 0:01:25 | |
43 | Remco Broers (Ned) Rabobank | ||
44 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | ||
45 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
46 | Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:01:30 | |
47 | Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | ||
48 | Junya Sano (Jpn) Team Nippo | 0:01:40 | |
49 | Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:01:41 | |
50 | Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley | ||
51 | Joeri Adams (Bel) Rabobank | ||
52 | Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri | ||
53 | Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska | ||
54 | Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
55 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
56 | Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska | 0:01:50 | |
57 | Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
58 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | ||
59 | Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha | ||
60 | Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha | ||
61 | Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
62 | Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
63 | Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC | ||
64 | Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes | ||
65 | Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team | ||
66 | Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC | ||
67 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
68 | Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC | ||
69 | Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec | ||
70 | Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
71 | Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha | 0:02:22 | |
72 | Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | ||
73 | Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | ||
74 | Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC | ||
75 | Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | ||
76 | Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
77 | Barry Markus (Ned) Rabobank | ||
78 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | ||
79 | Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes | ||
80 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
81 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | ||
82 | Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri | ||
83 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | ||
84 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
85 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | ||
86 | David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska | ||
87 | Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:02:34 | |
88 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | 0:02:44 | |
89 | Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere | 0:02:54 | |
90 | Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
91 | Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo | 0:03:19 | |
92 | Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad | 0:03:51 | |
93 | Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
94 | Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad | ||
95 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | ||
96 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | ||
97 | Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
98 | Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha | ||
99 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | ||
100 | Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo | ||
101 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom | ||
102 | David Locher (Swi) Price – Custom Bikes | ||
103 | Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC | ||
104 | Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team | ||
105 | Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team | ||
106 | Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes | ||
107 | Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri | ||
108 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | ||
109 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | ||
110 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | ||
111 | Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri | ||
112 | Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri | ||
113 | Moreno Hofland (Ned) Rabobank | ||
114 | Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota | 0:04:24 | |
115 | Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | 0:04:25 | |
116 | Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes | 0:04:27 | |
117 | Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes | ||
118 | Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | ||
119 | Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC | 0:04:50 | |
120 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | ||
121 | Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska | ||
122 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
123 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:05:11 | |
124 | Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:05:24 | |
125 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
126 | Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere | ||
127 | Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec | ||
128 | Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere | ||
129 | Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere | ||
130 | Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
131 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
132 | Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo | ||
133 | Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota | ||
134 | Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank | ||
135 | Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone | ||
136 | Boy Van Poppel (Ned) Rabobank | ||
137 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
138 | Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC | ||
139 | Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | ||
140 | Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | ||
141 | Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
142 | Luigi Gitto (Ita) Miche | ||
143 | Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet | ||
144 | Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC | ||
145 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | ||
146 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | ||
147 | Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC | ||
148 | Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
149 | Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
150 | Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | ||
151 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | ||
152 | Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | 0:06:19 | |
153 | Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC | 0:07:57 | |
154 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
155 | Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC | ||
156 | Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC | ||
157 | Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
158 | Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
159 | Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota | 0:09:18 | |
160 | Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo | ||
DNS | Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team | ||
DNS | Brian Bulgac (Ned) Rabobank | ||
DNF | Jaroslaw Kowalczyk (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | ||
DNF | Erki Putsep (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota | ||
DNF | Mariusz Wiesiak (Pol) Team Nippo |
Klasyfikacja generalna po 4 etapie:
1 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | 13:38:06 | |
2 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:30 | |
3 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | 0:00:35 | |
4 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:00:42 | |
5 | Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere | 0:00:45 | |
6 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:00 | |
7 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:01:01 | |
8 | Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom | 0:01:07 | |
9 | Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC | 0:01:09 | |
10 | Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:01:10 | |
11 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | 0:01:20 | |
12 | Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:01:22 | |
13 | Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank | 0:01:30 | |
14 | Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | 0:01:32 | |
15 | Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:01:33 | |
16 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:01:44 | |
17 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:49 | |
18 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:02:18 | |
19 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:02:26 | |
20 | Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:02:27 | |
21 | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad | 0:02:35 | |
22 | Edwin Carvajal (Col) Miche | 0:02:37 | |
23 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:02:43 | |
24 | Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes | 0:02:44 | |
25 | Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:02:52 | |
26 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:03:17 | |
27 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:03:22 | |
28 | Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:03:30 | |
29 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:03:40 | |
30 | Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:03:41 | |
31 | Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska | 0:03:54 | |
32 | Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:03:57 | |
33 | Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad | 0:03:58 | |
34 | Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC | 0:04:10 | |
35 | Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha | 0:04:15 | |
36 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:04:17 | |
37 | Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:04:27 | |
38 | Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley | 0:04:36 | |
39 | Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri | 0:04:39 | |
40 | Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri | 0:04:57 | |
41 | Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska | 0:05:01 | |
42 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | 0:05:10 | |
43 | Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha | 0:05:17 | |
44 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | 0:05:28 | |
45 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | 0:05:31 | |
46 | Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha | 0:05:42 | |
47 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
48 | Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC | 0:05:44 | |
49 | Remco Broers (Ned) Rabobank | 0:05:48 | |
50 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:05:58 | |
51 | Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes | 0:06:02 | |
52 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | 0:06:04 | |
53 | Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec | 0:06:16 | |
54 | Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli | 0:06:24 | |
55 | Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha | 0:06:26 | |
56 | David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska | 0:06:31 | |
57 | Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC | 0:06:41 | |
58 | Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:06:42 | |
59 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | 0:06:53 | |
60 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | 0:07:00 | |
61 | Pasquale Muto (Ita) Miche | 0:07:07 | |
62 | Junya Sano (Jpn) Team Nippo | 0:07:13 | |
63 | Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha | 0:07:16 | |
64 | Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC | 0:07:27 | |
65 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:07:36 | |
66 | Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo | 0:07:41 | |
67 | Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:07:46 | |
68 | Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri | 0:07:49 | |
69 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | 0:07:51 | |
70 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:08:35 | |
71 | Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC | 0:08:39 | |
72 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC | 0:08:41 | |
73 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | 0:08:51 | |
74 | Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:08:58 | |
75 | Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes | 0:09:13 | |
76 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | 0:09:15 | |
77 | Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | 0:09:17 | |
78 | Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
79 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | 0:09:19 | |
80 | Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri | 0:09:45 | |
81 | Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska | 0:09:46 | |
82 | Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:09:55 | |
83 | Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:10:01 | |
84 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:10:15 | |
85 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:10:27 | |
86 | Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank | 0:10:31 | |
87 | Joeri Adams (Bel) Rabobank | 0:10:36 | |
88 | Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | 0:10:50 | |
89 | Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom | 0:10:55 | |
90 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:11:28 | |
91 | Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:11:38 | |
92 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | 0:11:41 | |
93 | Boy Van Poppel (Ned) Rabobank | 0:11:43 | |
94 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | 0:12:00 | |
95 | Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:12:28 | |
96 | Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad | 0:12:33 | |
97 | Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | 0:12:35 | |
98 | Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:12:40 | |
99 | Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:13:04 | |
100 | Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team | 0:13:06 | |
101 | Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:13:11 | |
102 | Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec | 0:13:27 | |
103 | Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:13:34 | |
104 | Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere | 0:14:15 | |
105 | Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:14:42 | |
106 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | 0:14:59 | |
107 | Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes | 0:15:03 | |
108 | Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | 0:15:08 | |
109 | Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:15:10 | |
110 | David Locher (Swi) Price – Custom Bikes | 0:15:26 | |
111 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:15:42 | |
112 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:15:47 | |
113 | Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri | 0:15:50 | |
114 | Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:16:03 | |
115 | Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC | 0:16:05 | |
116 | Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:16:23 | |
117 | Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere | 0:16:28 | |
118 | Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | 0:16:48 | |
119 | Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC | ||
120 | Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:16:52 | |
121 | Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC | 0:16:56 | |
122 | Barry Markus (Ned) Rabobank | 0:17:14 | |
123 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | 0:17:23 | |
124 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | 0:17:57 | |
125 | Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC | 0:18:11 | |
126 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | 0:18:14 | |
127 | Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes | 0:18:18 | |
128 | Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes | ||
129 | Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:18:43 | |
130 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:18:51 | |
131 | Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | 0:18:56 | |
132 | Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:19:03 | |
133 | Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes | 0:19:18 | |
134 | Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha | 0:19:48 | |
135 | Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | 0:20:18 | |
136 | Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:20:26 | |
137 | Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota | 0:20:28 | |
138 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:20:29 | |
139 | Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo | 0:20:55 | |
140 | Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet | 0:20:57 | |
141 | Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska | 0:20:59 | |
142 | Moreno Hofland (Ned) Rabobank | 0:21:24 | |
143 | Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone | 0:21:56 | |
144 | Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC | 0:22:34 | |
145 | Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy | 0:22:48 | |
146 | Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad | 0:23:32 | |
147 | Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere | 0:23:53 | |
148 | Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC | 0:24:24 | |
149 | Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota | 0:24:34 | |
150 | Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere | 0:24:54 | |
151 | Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo | 0:25:13 | |
152 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | 0:25:25 | |
153 | Luigi Gitto (Ita) Miche | 0:26:00 | |
154 | Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo | 0:26:16 | |
155 | Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC | 0:27:29 | |
156 | Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | 0:27:36 | |
157 | Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC | 0:27:41 | |
158 | Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:28:25 | |
159 | Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota | 0:28:45 | |
160 | Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley | 0:35:14 |