Wyniki 5 etapu Vuelta Ciclista al Pais Vasco z dnia 09.04.2010, Eibar – Orio, dystans 170 km
1 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | 4:07:52 | |
2 | Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:00:14 | |
3 | Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne | ||
4 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | ||
5 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | 0:00:20 | |
6 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
7 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
8 | Dries Devenyns (Bel) Quick Step | ||
9 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
10 | Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto | ||
11 | Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia | ||
12 | Beñat Intxausti (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
13 | Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank | ||
14 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
15 | Maxime Monfort (Bel) Team HTC – Columbia | ||
16 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Team HTC – Columbia | 0:00:24 | |
17 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | 0:00:42 | |
18 | Daniel Navarro (Spa) Astana | 0:00:51 | |
19 | Daniel Martin (Irl) Garmin – Transitions | 0:00:59 | |
20 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | 0:01:00 | |
21 | Iban Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:01:06 | |
22 | Robert Gesink (Ned) Rabobank | 0:01:07 | |
23 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | ||
24 | Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha | ||
25 | Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha | ||
26 | Peter Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
27 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:30 | |
28 | David López (Spa) Caisse d’Epargne | 0:01:56 | |
29 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | 0:02:35 | |
30 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
31 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | ||
32 | Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha | ||
33 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | ||
34 | Gonzalo Rabuñal (Spa) Xacobeo Galicia | ||
35 | Stephen Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
36 | Sylvain Calzati (Fra) Sky Professional Cycling Team | ||
37 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | 0:03:52 | |
38 | Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia | 0:04:20 | |
39 | Manuel Vázquez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
40 | Bram Tankink (Ned) Rabobank | ||
41 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | ||
42 | Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale | 0:04:52 | |
43 | Gustavo César (Spa) Xacobeo Galicia | 0:05:02 | |
44 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank | ||
45 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | ||
46 | David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini | 0:05:37 | |
47 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | 0:06:33 | |
48 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Saxo Bank | 0:07:16 | |
49 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
50 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
51 | Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank | ||
52 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | ||
53 | Serafín Martínez (Spa) Xacobeo Galicia | ||
54 | Rubén Pérez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
55 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | ||
56 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
57 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | ||
58 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana | ||
59 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:09:25 | |
60 | Gianni Meersman (Bel) Française Des Jeux | ||
61 | Maxim Gourov (Kaz) Astana | ||
62 | Rasmus Guldhammer (Den) Team HTC – Columbia | ||
63 | Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank | ||
64 | Johannes Frölingher (Ger) Team Milram | ||
65 | Laurent Didier (Lux) Team Saxo Bank | ||
66 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | ||
67 | Matthew Busche (USA) Team Radioshack | ||
68 | Christian Knees (Ger) Team Milram | ||
69 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
70 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
71 | Iban Mayoz (Spa) Footon-Servetto | ||
72 | Aitor Pérez Arrieta (Spa) Footon-Servetto | ||
73 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
74 | Alberto Benítez (Spa) Footon-Servetto | ||
75 | David De La Fuente (Spa) Astana | ||
76 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
77 | Paul Martens (Ger) Rabobank | ||
78 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | ||
79 | Sergio Carrasco (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
80 | Sergio Paulinho (Por) Team Radioshack | ||
81 | Egoi Martínez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
82 | Óscar Freire (Spa) Rabobank | ||
83 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
84 | José Luis Arrieta (Spa) AG2R La Mondiale | ||
85 | Juan Jose Oroz (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
86 | Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
87 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team | ||
88 | Bradley Wiggins (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
89 | Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux | ||
90 | Kjell Carlström (Fin) Sky Professional Cycling Team | ||
91 | Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux | ||
92 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
93 | Bauke Mollema (Ned) Rabobank | ||
94 | Nicolas Portal (Fra) Sky Professional Cycling Team | ||
95 | Biel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | ||
96 | Michael Rogers (Aus) Team HTC – Columbia | ||
97 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | ||
98 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | ||
99 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | ||
100 | Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne | ||
101 | Vasili Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne | ||
102 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | ||
103 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
104 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | ||
105 | Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia | ||
106 | Kevin Seeldrayers (Bel) Quick Step | ||
107 | Addy Engels (Ned) Quick Step | ||
108 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:09:54 | |
109 | Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo | 0:11:21 | |
110 | Matthias Brandle (Aut) Footon-Servetto | ||
111 | Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto | ||
112 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | ||
113 | Alan Pérez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:11:54 | |
114 | Markus Fothen (Ger) Team Milram | 0:13:26 | |
115 | Xabier Zandio (Spa) Caisse d’Epargne | 0:14:15 | |
116 | Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions | ||
117 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
118 | Peter Stenina (USA) Garmin – Transitions | 0:19:55 | |
119 | Richie Porte (Aus) Team Saxo Bank | ||
120 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | ||
121 | Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
122 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
123 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | ||
124 | Francesco Reda (Ita) Quick Step | ||
125 | Fuyu Li (Chn) Team Radioshack | ||
126 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto |
Klasyfikacja generalna po 5 etapach:
1 | Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne | 22:54:56 | |
2 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | 0:00:01 | |
3 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | 0:00:34 | |
4 | Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto | 0:00:38 | |
5 | Beñat Intxausti (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
6 | Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank | 0:00:45 | |
7 | Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia | 0:00:54 | |
8 | Robert Gesink (Ned) Rabobank | ||
9 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | ||
10 | Dries Devenyns (Bel) Quick Step | 0:01:16 | |
11 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
12 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | 0:01:21 | |
13 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
14 | Kanstantsin Siutsou (Blr) Team HTC – Columbia | 0:01:25 | |
15 | Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:01:36 | |
16 | Daniel Martin (Irl) Garmin – Transitions | 0:02:00 | |
17 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:03:04 | |
18 | Iban Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:03:46 | |
19 | Maxime Monfort (Bel) Team HTC – Columbia | 0:04:01 | |
20 | David López (Spa) Caisse d’Epargne | 0:04:31 | |
21 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | 0:05:10 | |
22 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | 0:06:11 | |
23 | Peter Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:06:16 | |
24 | Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha | 0:06:56 | |
25 | Daniel Navarro (Spa) Astana | 0:07:53 | |
26 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:08:38 | |
27 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | 0:09:02 | |
28 | Manuel Vázquez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:09:31 | |
29 | Kevin Seeldrayers (Bel) Quick Step | 0:10:26 | |
30 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | 0:11:00 | |
31 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | 0:11:19 | |
32 | David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini | 0:11:24 | |
33 | Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne | 0:11:56 | |
34 | Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha | 0:12:40 | |
35 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | 0:13:04 | |
36 | Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team | 0:13:35 | |
37 | Sylvain Calzati (Fra) Sky Professional Cycling Team | 0:14:08 | |
38 | Stephen Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:14:16 | |
39 | Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux | 0:14:22 | |
40 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
41 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | 0:14:27 | |
42 | Bradley Wiggins (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:15:12 | |
43 | Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank | 0:15:58 | |
44 | Óscar Freire (Spa) Rabobank | 0:16:03 | |
45 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | 0:16:05 | |
46 | Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale | 0:17:26 | |
47 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank | 0:17:36 | |
48 | Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo | 0:18:09 | |
49 | Egoi Martínez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:18:46 | |
50 | Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo | ||
51 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | 0:18:57 | |
52 | Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux | 0:19:39 | |
53 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana | 0:19:50 | |
54 | Juan Jose Oroz (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:19:58 | |
55 | Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha | 0:21:39 | |
56 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:21:59 | |
57 | Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:22:41 | |
58 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | 0:23:28 | |
59 | Vasili Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne | 0:23:52 | |
60 | Johannes Frölingher (Ger) Team Milram | 0:24:32 | |
61 | Aitor Pérez Arrieta (Spa) Footon-Servetto | 0:25:02 | |
62 | David De La Fuente (Spa) Astana | 0:25:16 | |
63 | Laurent Didier (Lux) Team Saxo Bank | 0:26:23 | |
64 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:27:23 | |
65 | Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale | ||
66 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | 0:28:13 | |
67 | Paul Martens (Ger) Rabobank | 0:28:29 | |
68 | Sergio Paulinho (Por) Team Radioshack | 0:29:00 | |
69 | Bram Tankink (Ned) Rabobank | 0:29:02 | |
70 | Christian Knees (Ger) Team Milram | 0:29:30 | |
71 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | 0:29:32 | |
72 | Serafín Martínez (Spa) Xacobeo Galicia | 0:29:46 | |
73 | Rubén Pérez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:30:04 | |
74 | Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto | 0:30:53 | |
75 | Nicolas Portal (Fra) Sky Professional Cycling Team | 0:31:08 | |
76 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | ||
77 | Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia | 0:31:17 | |
78 | Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia | 0:32:58 | |
79 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | ||
80 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | 0:33:06 | |
81 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | 0:33:41 | |
82 | Michael Rogers (Aus) Team HTC – Columbia | 0:34:06 | |
83 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:34:28 | |
84 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | 0:34:44 | |
85 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | 0:34:52 | |
86 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:36:20 | |
87 | Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team | 0:36:25 | |
88 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | 0:36:49 | |
89 | Rasmus Guldhammer (Den) Team HTC – Columbia | 0:36:51 | |
90 | Kjell Carlström (Fin) Sky Professional Cycling Team | 0:37:20 | |
91 | Gustavo César (Spa) Xacobeo Galicia | 0:38:23 | |
92 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:38:33 | |
93 | Maxim Gourov (Kaz) Astana | 0:40:19 | |
94 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | 0:42:22 | |
95 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | 0:42:57 | |
96 | Iban Mayoz (Spa) Footon-Servetto | 0:43:37 | |
97 | Xabier Zandio (Spa) Caisse d’Epargne | 0:43:44 | |
98 | Gianni Meersman (Bel) Française Des Jeux | 0:43:54 | |
99 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | ||
100 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | 0:44:50 | |
101 | Matthew Busche (USA) Team Radioshack | 0:45:25 | |
102 | Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank | 0:45:30 | |
103 | Addy Engels (Ned) Quick Step | 0:45:40 | |
104 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:46:56 | |
105 | Bauke Mollema (Ned) Rabobank | 0:47:22 | |
106 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:47:35 | |
107 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | 0:49:45 | |
108 | Markus Fothen (Ger) Team Milram | 0:50:20 | |
109 | Matthias Brandle (Aut) Footon-Servetto | 0:50:22 | |
110 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | 0:50:37 | |
111 | Alan Pérez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:52:50 | |
112 | José Luis Arrieta (Spa) AG2R La Mondiale | 0:53:25 | |
113 | Jonas Aaen Jörgensen (Den) Team Saxo Bank | 0:54:05 | |
114 | Alberto Benítez (Spa) Footon-Servetto | 0:54:51 | |
115 | Richie Porte (Aus) Team Saxo Bank | 0:55:15 | |
116 | Francesco Reda (Ita) Quick Step | 0:58:18 | |
117 | Gonzalo Rabuñal (Spa) Xacobeo Galicia | 0:58:30 | |
118 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | 1:00:09 | |
119 | Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions | 1:00:35 | |
120 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | 1:01:17 | |
121 | Biel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale | 1:01:19 | |
122 | Sergio Carrasco (Spa) Andalucia – Cajasur | 1:02:10 | |
123 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | 1:08:57 | |
124 | Fuyu Li (Chn) Team Radioshack | 1:16:22 | |
125 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | 1:17:48 | |
126 | Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia – Cajasur | 1:18:12 |