Wyniki 4 etapu XXV Wyścigu “Szlakiem Bursztynowym 2010″ z dnia 25.04.2010, dystans 160 km
1 30 POL19771223 WADECKI Adam AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUť 3 57 0 2 63 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LEGIA FELT 3 57 0 3 55 GER19890219* SELIG Ruediger JENATEC-CYCLING MIX FORST 3 57 0 4 12 POL19830203 SMOLEă Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 57 0 5 89 POL19870222 KRAJEWSKI Piotr MRŕZ ACTIVE JET 3 57 0 6 8 POL19881229*#GENSCH Sebastian KLTC KONIN 3 57 0 7 14 GER19830519 BIRKENFELD Rene TEAM ISAAC 3 57 0 8 75 POL19841017 ZIŕťKOWSKI Wojciech DHL AUTHOR 3 57 0 9 59 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA FELT 3 57 0 10 69 POL19900603* PLUCIăSKI Leszek RSV PASSAU-BRZEG 3 57 0 11 50 POL19911202* TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT GťOGŕW 3 57 0 12 52 POL19910524* WDOWIAK Pawe TC CHROBRY FELT GťOGŕW 3 57 0 13 66 GER19800305 FROMM Florian RSV PASSAU-BRZEG 3 57 0 14 10 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 57 0 15 65 AUS19781103 BUCHANAN Timothy RSV PASSAU-BRZEG 3 57 0 16 27 POL19750708 RADOSZ Robert AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUť 3 57 0 17 43 GER19790714 POHL Fabian TEAM HIGHWORKS-BH BIKES 3 57 0 18 86 POL19740912 WO˝NIAK Dariusz SKORPION POLKOWICE 3 57 0 19 19 GER19840526 FORBERGER Sven TEAM ISAAC 3 57 0 20 68 POL19910107* FRANCZAK Pawe RSV PASSAU-BRZEG 3 57 0 21 35 POL19900917* GRADEK Kamil KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 3 57 0 22 13 GER19780901 VOLKMANN Karsten TEAM ISAAC 3 57 6 23 11 POL19740227 R¨BIEWSKI Jarosaw CCC POLSAT POLKOWICE 3 57 6 24 74 POL19800109 MRŕZ Mateusz DHL AUTHOR 3 57 6 25 48 POL19900719* BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GťOGŕW 3 57 6 26 26 POL19900107* MIGDOť Kamil POGOă MOSTOSTAL PUťAWY 3 57 6 27 4 POL19890209*#KASPERKIEWICZ Piotr KTK KALISZ 3 57 6 28 33 POL19890423* KOWALCZYK Jarosaw AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUť 3 57 6 29 51 POL19910326* FORNALSKI Damian TC CHROBRY FELT GťOGŕW 3 57 6 30 54 GER19860709 GAEBEL Stefan JENATEC-CYCLING MIX FORST 3 57 12 31 5 POL19900208*#SŕJKA Kornel KTK KALISZ 3 57 12 32 53 POL19900226* MRO˝EK Marcin TC CHROBRY FELT GťOGŕW 3 57 12 33 23 POL19881117* SKROBICH Kajetan POGOă MOSTOSTAL PUťAWY 3 57 12 34 36 POL19900506* POLJAăSKI Pawe KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 3 57 12 35 73 POL19670116 ROMANIK Radosaw DHL AUTHOR 3 57 12 36 29 POL19810628 RUDNICKI Dariusz AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUť 3 57 25 37 22 POL19890528* TYPEK Piotr POGOă MOSTOSTAL PUťAWY 3 57 25 38 40 POL19890427* MARZEC Tomasz KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 3 57 51 39 49 POL19890802* PIăCZUK Damian TC CHROBRY FELT GťOGŕW 3 57 51 40 37 POL19891022* CZAJKOWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 3 57 51 41 41 POL19901014* DOBKA Damian KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 3 58 0 42 88 POL19861209 OSIăSKI Piotr MRŕZ ACTIVE JET 3 58 13 43 61 POL19860618 MODZELEWSKI ťukasz LEGIA FELT 3 58 40 44 20 GER19840214 SCHALK Sebastian TEAM ISAAC 3 58 40 45 32 POL19890331* SZTOBRYN Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUť 3 58 40 46 28 POL19830218 DETKO Artur AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUť 3 58 40 47 57 GER19880516* KUPFERNAGEL Danilo JENATEC-CYCLING MIX FORST 3 58 40 48 87 POL19810401 WIESIAK Mariusz TEAM NIPPO 3 58 44 49 64 POL19900101* TOMKIEWICZ Jakub LEGIA FELT 3 58 44 50 34 POL19890527* KIRPSZA Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUť 3 59 3 51 46 GER19801022 BAUMANN Sven TEAM HIGHWORKS-BH BIKES 3 59 6 52 56 GER19860520 WIELE Mathias JENATEC-CYCLING MIX FORST 3 59 6 53 70 POL19910913* MAJDANIK Mateusz RSV PASSAU-BRZEG 3 59 24 54 25 POL19890222* ZIEMKA ťukasz POGOă MOSTOSTAL PUťAWY 3 59 24 55 7 POL19910620*#DROZDOWSKI Damian KLTC KONIN 3 59 24 56 2 POL19910521*#LIS Pawe KTK KALISZ 4 0 4 57 82 POL19910824*#BťASZCZYK Konrad GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 4 0 46 58 71 POL19910827* GODRAS Szymon RSV PASSAU-BRZEG 4 0 50 59 85 POL19910315*#DOLATA Micha GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 4 0 50 60 17 GER19690306 DORRER Tobias TEAM ISAAC 4 0 50 61 76 POL19860209 KRYSMAN Piotr DHL AUTHOR 4 0 55 62 78 POL19881104* URBANOWSKI Marcin DHL AUTHOR 4 0 55 63 77 POL19880212* CZAJKOWSKI Konrad DHL AUTHOR 4 0 55 64 84 POL19910815*#PIOTROWICZ Pawe GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 4 1 0 65 81 GER19840321 SCHUBERT Patrick DHL AUTHOR 4 1 14 66 39 POL19890221* SZAWťOWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 4 1 14 67 1 POL19910911*#TOMCZAK Damian KTK KALISZ 4 1 14 68 60 POL19910716* DUDZIAK Adam LEGIA FELT 4 1 14 69 6 POL19900629*#CHATťAS Piotr KLTC KONIN 4 1 14 70 42 POL19881116* CZAPLA Pawe KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 4 3 20 71 38 POL19890508* WYLEGAťA Dawid KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 4 3 20 72 44 GER19820409 KIRITSCHENKO Marco TEAM HIGHWORKS-BH BIKES 4 3 20 83 POL19910505*#KACZAťA Adrian nie wystartowa 72 POL19910426* PSZCZOLARSKI Wojciech wycofany/abandone 80 POL19910525* TOMASZEWSKI Konrad wycofany/abandone 3 POL19900929*#ROSťANIEC Marcin wycofany/abandone 15 GER19831118 RIEGER Karsten wycofany/abandone 31 POL19880513* PODLASKI Micha wycofany/abandone 47 GER19890721* TUTZSCHKE Philipp wycofany/abandone 67 POL19910124* BARTKIEWICZ Andrzej wycofany/abandone
Końcowa klasyfikacja generalna:
1 75 POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech DHL AUTHOR 11 26 10
2 12 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 11 26 24 0 0 14
3 10 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 11 26 35 0 0 25
4 35 POL19900917* GRADEK Kamil KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 26 35 0 0 25
5 4 POL19890209*#KASPERKIEWICZ Piotr KTK KALISZ 11 26 42 0 0 32
6 19 GER19840526 FORBERGER Sven TEAM ISAAC 11 26 46 0 0 36
7 11 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 11 26 57 0 0 47
8 66 GER19800305 FROMM Florian RSV PASSAU-BRZEG 11 27 4 0 0 54
9 74 POL19800109 MRÓZ Mateusz DHL AUTHOR 11 27 17 0 1 7
10 86 POL19740912 WOŻNIAK Dariusz SKORPION POLKOWICE 11 27 20 0 1 10
11 50 POL19911202* TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 11 27 22 0 1 12
12 14 GER19830519 BIRKENFELD Rene TEAM ISAAC 11 27 24 0 1 14
13 5 POL19900208*#SÓJKA Kornel KTK KALISZ 11 27 26 0 1 16
14 65 AUS19781103 BUCHANAN Timothy RSV PASSAU-BRZEG 11 27 31 0 1 21
15 8 POL19881229*#GENSCH Sebastian KLTC KONIN 11 27 34 0 1 24
16 13 GER19780901 VOLKMANN Karsten TEAM ISAAC 11 27 40 0 1 30
17 36 POL19900506* POLJAŃSKI Paweł KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 27 44 0 1 34 1
18 27 POL19750708 RADOSZ Robert AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 27 48 0 1 38
19 68 POL19910107* FRANCZAK Paweł RSV PASSAU-BRZEG 11 27 49 0 1 39
20 53 POL19900226* MROŻEK Marcin TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 11 27 53 0 1 43
21 43 GER19790714 POHL Fabian TEAM HIGHWORKS-BH BIKES 11 27 54 0 1 44
22 55 GER19890219* SELIG Ruediger JENATEC-CYCLING MIX FORST 11 28 6 0 1 56 4
23 30 POL19771223 WADECKI Adam AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 28 10 0 2 0 10
24 63 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LEGIA FELT 11 28 27 0 2 17 6
25 48 POL19900719* BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 11 28 36 0 2 26
26 33 POL19890423* KOWALCZYK Jarosław AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 28 38 0 2 28
27 52 POL19910524* WDOWIAK Paweł TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 11 28 46 0 2 36
28 40 POL19890427* MARZEC Tomasz KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 28 49 0 2 39
29 51 POL19910326* FORNALSKI Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 11 28 51 0 2 41
30 89 POL19870222 KRAJEWSKI Piotr MRÓZ ACTIVE JET 11 28 56 0 2 46
31 22 POL19890528* TYPEK Piotr POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 11 28 59 0 2 49
32 26 POL19900107* MIGDOŁ Kamil POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 11 29 4 0 2 54
33 54 GER19860709 GAEBEL Stefan JENATEC-CYCLING MIX FORST 11 29 11 0 3 1
34 61 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA FELT 11 29 22 0 3 12 2
35 73 POL19670116 ROMANIK Radosław DHL AUTHOR 11 29 27 0 3 17
36 59 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA FELT 11 29 39 0 3 29
37 49 POL19890802* PIŃCZUK Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 11 29 47 0 3 37
38 69 POL19900603* PLUCIŃSKI Leszek RSV PASSAU-BRZEG 11 29 49 0 3 39
39 29 POL19810628 RUDNICKI Dariusz AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 30 3 0 3 53
40 23 POL19881117* SKROBICH Kajetan POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 11 30 7 0 3 57
41 87 POL19810401 WIESIAK Mariusz TEAM NIPPO 11 30 9 0 3 59 8
42 46 GER19801022 BAUMANN Sven TEAM HIGHWORKS-BH BIKES 11 30 21 0 4 11
43 32 POL19890331* SZTOBRYN Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 30 36 0 4 26
44 70 POL19910913* MAJDANIK Mateusz RSV PASSAU-BRZEG 11 30 40 0 4 30
45 88 POL19861209 OSIŃSKI Piotr MRÓZ ACTIVE JET 11 30 41 0 4 31
46 34 POL19890527* KIRPSZA Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 31 8 0 4 58
47 28 POL19830218 DETKO Artur AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 31 13 0 5 3 7
48 37 POL19891022* CZAJKOWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 31 19 0 5 9
49 57 GER19880516* KUPFERNAGEL Danilo JENATEC-CYCLING MIX FORST 11 31 40 0 5 30
50 41 POL19901014* DOBKA Damian KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 31 58 0 5 48
51 76 POL19860209 KRYSMAN Piotr DHL AUTHOR 11 32 14 0 6 4
52 25 POL19890222* ZIEMKA Łukasz POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 11 32 19 0 6 9
53 77 POL19880212* CZAJKOWSKI Konrad DHL AUTHOR 11 32 20 0 6 10
54 20 GER19840214 SCHALK Sebastian TEAM ISAAC 11 32 29 0 6 19
55 64 POL19900101* TOMKIEWICZ Jakub LEGIA FELT 11 32 38 0 6 28
56 78 POL19881104* URBANOWSKI Marcin DHL AUTHOR 11 32 45 0 6 35
57 2 POL19910521*#LIS Paweł KTK KALISZ 11 33 18 0 7 8
58 17 GER19690306 DORRER Tobias TEAM ISAAC 11 33 42 0 7 32
59 82 POL19910824*#BŁASZCZYK Konrad GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 11 33 47 0 7 37
60 60 POL19910716* DUDZIAK Adam LEGIA FELT 11 33 58 0 7 48
61 81 GER19840321 SCHUBERT Patrick DHL AUTHOR 11 34 2 0 7 52
62 7 POL19910620*#DROZDOWSKI Damian KLTC KONIN 11 34 4 0 7 54
63 85 POL19910315*#DOLATA Michał GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 11 34 7 0 7 57
64 39 POL19890221* SZAWŁOWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 34 20 0 8 10
65 84 POL19910815*#PIOTROWICZ Paweł GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 11 35 5 0 8 55
66 71 POL19910827* GODRAS Szymon RSV PASSAU-BRZEG 11 35 8 0 8 58
67 1 POL19910911*#TOMCZAK Damian KTK KALISZ 11 35 36 0 9 26
68 6 POL19900629*#CHATŁAS Piotr KLTC KONIN 11 35 48 0 9 38
69 38 POL19890508* WYLEGAŁA Dawid KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 36 30 0 10 20
70 42 POL19881116* CZAPLA Paweł KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 11 38 51 0 12 41
71 56 GER19860520 WIELE Mathias JENATEC-CYCLING MIX FORST 11 39 5 0 12 55
72 44 GER19820409 KIRITSCHENKO Marco TEAM HIGHWORKS-BH BIKES 11 48 1 0 21 51
Klasyfikacja najaktywniejszego:
1 87 POL19810401 WIESIAK Mariusz TEAM NIPPO 16pkt 2 28 POL19830218 DETKO Artur AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 11 3 22 POL19890528 TYPEK Piotr POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 6 4 31 POL19880513 PODLASKI Michał AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 5 5 12 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 6 30 POL19771223 WADECKI Adam AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 3 7 4 POL19890209 KASPERKIEWICZ Piotr KTK KALISZ 2 8 61 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA FELT 2 9 76 POL19860209 KRYSMAN Piotr DHL AUTHOR 2 10 64 POL19900101 TOMKIEWICZ Jakub LEGIA FELT 2 11 36 POL19900506 POLJAŃSKI Paweł KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 1 12 63 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LEGIA FELT 1 Klasyfikacja Najaktywniejszego na etapie 4 1 87 POL19810401 WIESIAK Mariusz TEAM NIPPO 8pkt 2 28 POL19830218 DETKO Artur AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 7 3 61 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA FELT 2 4 36 POL19900506 POLJAŃSKI Paweł KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 1Klasyfikacja punktowa:
1 12 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 72pkt 2 63 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LEGIA FELT 55 3 55 GER19890219 SELIG Ruediger JENATEC-CYCLING MIX FORST 52 4 8 POL19881229 GENSCH Sebastian KLTC KONIN 47 5 75 POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech DHL AUTHOR 44 6 10 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 39 7 35 POL19900917 GRADEK Kamil KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 36 8 30 POL19771223 WADECKI Adam AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 32 9 89 POL19870222 KRAJEWSKI Piotr MRÓZ ACTIVE JET 32 10 29 POL19810628 RUDNICKI Dariusz AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 32 11 14 GER19830519 BIRKENFELD Rene TEAM ISAAC 31 12 52 POL19910524 WDOWIAK Paweł TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 28 13 50 POL19911202 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 25 14 66 GER19800305 FROMM Florian RSV PASSAU-BRZEG 21 15 65 AUS19781103 BUCHANAN Timothy RSV PASSAU-BRZEG 21 16 27 POL19750708 RADOSZ Robert AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 19 17 4 POL19890209 KASPERKIEWICZ Piotr KTK KALISZ 17 18 48 POL19900719 BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 17 19 23 POL19881117 SKROBICH Kajetan POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 17 20 19 GER19840526 FORBERGER Sven TEAM ISAAC 16 21 86 POL19740912 WOŻNIAK Dariusz SKORPION POLKOWICE 16 22 11 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 15 23 5 POL19900208 SÓJKA Kornel KTK KALISZ 12 24 59 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA FELT 12 25 74 POL19800109 MRÓZ Mateusz DHL AUTHOR 11 26 68 POL19910107 FRANCZAK Paweł RSV PASSAU-BRZEG 11 27 69 POL19900603 PLUCIŃSKI Leszek RSV PASSAU-BRZEG 11 28 49 POL19890802 PIŃCZUK Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 10 29 34 POL19890527 KIRPSZA Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 10 30 6 POL19900629 CHATŁAS Piotr KLTC KONIN 8 31 77 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad DHL AUTHOR 7 32 36 POL19900506 POLJAŃSKI Paweł KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 6 33 20 GER19840214 SCHALK Sebastian TEAM ISAAC 5 34 13 GER19780901 VOLKMANN Karsten TEAM ISAAC 4 35 43 GER19790714 POHL Fabian TEAM HIGHWORKS-BH BIKES 4 36 37 POL19891022 CZAJKOWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 4 37 85 POL19910315 DOLATA Michał GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 4 38 61 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA FELT 3 39 82 POL19910824 BŁASZCZYK Konrad GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 2 40 53 POL19900226 MROŻEK Marcin TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 1Klasyfikacja drużynowa:
1 CCC POLSAT POLKOWICE 34 20 9 2 TEAM ISAAC 34 21 50 1 41 3 DHL AUTHOR 34 21 52 1 43 4 RSV PASSAU-BRZEG 34 22 16 2 7 5 KELLYS GKS CARTUSIA KARTU 34 23 13 3 4 6 TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 34 23 39 3 30 7 AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 34 24 33 4 24 8 KTK KALISZ 34 26 56 6 47 9 LEGIA FELT 34 27 23 7 14 10 POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 34 28 16 8 7 11 JENATEC-CYCLING MIX FORST 34 28 35 8 26 12 KLTC KONIN 34 37 26 17 17 13 GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 34 41 33 21 24