Wyniki wyścigu Vattenfall Cyclassics z dnia 15.08.2010, Hamburg, 216 km
1 | Tyler Farrar (USA) Garmin – Transitions | 5:02:36 | |
2 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
3 | André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia | ||
4 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | ||
5 | Allan Davis (Aus) Astana | ||
6 | Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo | ||
7 | Thomas Leezer (Ned) Rabobank | ||
8 | Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto | ||
9 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | ||
10 | Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
11 | Yoann Offredo (Fra) Française Des Jeux | ||
12 | Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
13 | Frédéric Guesdon (Fra) Française Des Jeux | ||
14 | Peter Wrolich (Aut) Team Milram | ||
15 | Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step | ||
16 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
17 | Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
18 | Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
19 | Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux | ||
20 | Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano | ||
21 | Daryl Impey (RSA) Team Radioshack | ||
22 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
23 | Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha | ||
24 | Bram Tankink (Ned) Rabobank | ||
25 | Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne | ||
26 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto | ||
27 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | ||
28 | Grégory Rast (Swi) Team Radioshack | ||
29 | Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
30 | Gerben Mijnheer Löwik (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
31 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
32 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | ||
33 | Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
34 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
35 | Fabian Wegmann (Ger) Team Milram | ||
36 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
37 | Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Caisse d’Epargne | ||
38 | Paul Voss (Ger) Team Milram | ||
39 | Gert Steegmans (Bel) Team Radioshack | ||
40 | Marcel Sieberg (Ger) Team HTC – Columbia | ||
41 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
42 | Lars Boom (Ned) Rabobank | 0:00:07 | |
43 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:08 | |
44 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | ||
45 | Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions | ||
46 | Gianni Meersman (Bel) Française Des Jeux | ||
47 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | ||
48 | Matthew Busche (USA) Team Radioshack | 0:00:12 | |
49 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
50 | Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano | ||
51 | Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack | ||
52 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne | ||
53 | Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto | ||
54 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
55 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank | ||
56 | Enrico Gasparotto (Ita) Astana | ||
57 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
58 | Ben Swift (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
59 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions | ||
60 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | ||
61 | Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team | ||
62 | Nick Nuyens (Bel) Rabobank | ||
63 | Dominic Klemme (Ger) Team Saxo Bank | ||
64 | Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha | ||
65 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
66 | Matteo Tosatto (Ita) Quick Step | ||
67 | Greg Henderson (NZl) Sky Professional Cycling Team | ||
68 | Maarten Wynants (Bel) Quick Step | ||
69 | Vasili Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne | ||
70 | Sam Bewley (NZl) Team Radioshack | ||
71 | Christian Knees (Ger) Team Milram | ||
72 | Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux | ||
73 | Joost Posthuma (Ned) Rabobank | ||
74 | Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caisse d’Epargne | ||
75 | Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
76 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
77 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | ||
78 | Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:23 | |
79 | Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo | 0:00:27 | |
80 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
81 | Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
82 | Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
83 | Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
84 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | ||
85 | Gatis Smukulis (Lat) AG2R La Mondiale | ||
86 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
87 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
88 | Nikolay Trusov (Rus) Team Katusha | 0:01:21 | |
89 | Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux | 0:01:27 | |
90 | Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano | ||
91 | Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team | 0:02:18 | |
92 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
93 | Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:02:25 | |
94 | Juan Anto Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team | 0:02:33 | |
95 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
96 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
97 | Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank | ||
98 | Anthony Geslin (Fra) Française Des Jeux | ||
99 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | 0:03:37 | |
100 | Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:03:54 | |
101 | Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia | 0:04:50 | |
102 | Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:05:20 | |
103 | Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
104 | Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d’Epargne | ||
105 | Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano | ||
106 | Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto | ||
107 | Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto | ||
108 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | ||
109 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
110 | Danilo Napolitano (Ita) Team Katusha | ||
111 | David Deroo (Fra) Skil – Shimano | ||
112 | Scott Davis (Aus) Astana | 0:05:28 | |
113 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | 0:05:40 | |
114 | Kevin Van Impe (Bel) Quick Step | 0:05:58 | |
115 | Wouter Weylandt (Bel) Quick Step | 0:06:06 | |
116 | Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:06:15 | |
117 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | ||
118 | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:09:33 | |
119 | Robbie McEwen (Aus) Team Katusha | ||
120 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
121 | Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto | 0:09:39 | |
122 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:11:24 | |
123 | Peter Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
124 | Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano | ||
125 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | 0:11:32 | |
126 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
127 | Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Transitions | ||
128 | Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo | ||
129 | Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto | ||
130 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
131 | Maxim Gourov (Kaz) Astana | 0:13:00 | |
132 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
133 | Robin Chaigneau (Ned) Skil – Shimano | 0:16:17 | |
DNF | Jack Bobridge (Aus) Garmin – Transitions | ||
DNF | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | ||
DNF | Matthew Wilson (Aus) Garmin – Transitions | ||
DNF | Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank | ||
DNF | Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank | ||
DNF | Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank | ||
DNF | Gerald Ciolek (Ger) Team Milram | ||
DNF | Markus Fothen (Ger) Team Milram | ||
DNF | Linus Gerdemann (Ger) Team Milram | ||
DNF | Luke Roberts (Aus) Team Milram | ||
DNF | Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana | ||
DNF | Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
DNF | Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha | ||
DNF | Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha | ||
DNF | Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo | ||
DNF | Graeme Brown (Aus) Rabobank | ||
DNF | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | ||
DNF | Matthew Harley Goss (Aus) Team HTC – Columbia | ||
DNF | Jason McCartney (USA) Team Radioshack | ||
DNF | Bjorn Selander (USA) Team Radioshack | ||
DNF | Juan Mau Soler Hernandez (Col) Caisse d’Epargne | ||
DNF | Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Aitor Hernandez Gutierrez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | ||
DNF | Marco Velo (Ita) Quick Step | ||
DNF | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
DNF | Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale | ||
DNF | Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale | ||
DNF | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
DNF | Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux | ||
DNF | David Vitoria (Swi) Footon-Servetto | ||
DNF | Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
DNF | Jens Mouris (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
DNF | Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano |