Wyniki 3 etapu Vuelta Ciclista al Pais Vasco z dnia 6.04.2011, Villatuerta – Zuia – Murgia, dystans 180 km
1 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana | 4:20:38 | |
2 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:00:08 | |
3 | Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
4 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
5 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
6 | Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural | ||
7 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD | ||
8 | Christopher Horner (USA) Team RadioShack | ||
9 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
10 | Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
11 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | ||
12 | Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale | ||
13 | Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
14 | Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek | ||
15 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling | ||
16 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
17 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
18 | Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo | ||
19 | Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack | ||
20 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | ||
21 | Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
22 | Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team | ||
23 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | ||
24 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
25 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | ||
26 | Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD | ||
27 | Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
28 | Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
29 | David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team | ||
30 | José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural | ||
31 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
32 | Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
33 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
34 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | ||
35 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | ||
36 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | ||
37 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | ||
38 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
39 | Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek | ||
40 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | ||
41 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC | ||
42 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
43 | Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
44 | Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
45 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad | ||
46 | Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team | ||
47 | Andy Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
48 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | ||
49 | Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | ||
50 | Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team | ||
51 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
52 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
53 | Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural | ||
54 | Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
55 | Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
56 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD | ||
57 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana | ||
58 | Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
59 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | ||
60 | Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack | ||
61 | Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC | 0:00:22 | |
62 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
63 | Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana | ||
64 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC | 0:01:52 | |
65 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
66 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
67 | Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
68 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:01:54 | |
69 | Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team | 0:02:25 | |
70 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
71 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
72 | Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack | 0:03:57 | |
73 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
74 | Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
75 | Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad | ||
76 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | ||
77 | Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale | ||
78 | Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD | 0:05:17 | |
79 | Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team | 0:07:05 | |
80 | Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek | ||
81 | Christian Knees (Ger) Sky Procycling | ||
82 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
83 | Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team | ||
84 | Jens Voigt (Ger) Leopard Trek | ||
85 | Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard | ||
86 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
87 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
88 | Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
89 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | ||
90 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
91 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | ||
92 | Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling | ||
93 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo | ||
94 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
95 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
96 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | ||
97 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | ||
98 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | ||
99 | Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana | ||
100 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
101 | Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling | ||
102 | Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
103 | Matthew Busche (USA) Team RadioShack | ||
104 | Anders Lund (Den) Leopard Trek | ||
105 | Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard | ||
106 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | 0:08:23 | |
107 | Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
108 | Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
109 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team | ||
110 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana | ||
111 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
112 | Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD | ||
113 | Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
114 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | ||
115 | Caleb Fairly (USA) HTC-Highroad | ||
116 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack | ||
117 | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack | ||
118 | Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team | ||
119 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | ||
120 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC | ||
121 | Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural | ||
122 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team | 0:12:16 | |
123 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD | ||
124 | Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC | ||
125 | Tony Martin (Ger) HTC-Highroad | ||
126 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | ||
127 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
128 | Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC | ||
129 | Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek | ||
130 | Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo | ||
131 | Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
132 | Jason McCartney (USA) Team RadioShack | ||
133 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana | ||
134 | Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre – ISD | ||
135 | Michael Rogers (Aus) Sky Procycling | ||
136 | Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural | ||
137 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | ||
138 | Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto | ||
139 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | ||
140 | Danny Pate (USA) HTC-Highroad | ||
141 | Aitor Galdos (Spa) Caja Rural | 0:12:44 | |
142 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | 0:12:46 | |
143 | Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Caja Rural | 0:21:14 | |
144 | Noè Gianetti (Swi) Geox-TMC | 0:22:09 | |
145 | Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
146 | Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard | ||
147 | Fabio Felline (Ita) Geox-TMC | ||
148 | Manuele Boaro (Ita) Saxo Bank Sungard | ||
149 | Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard |
Klasyfikacja generalna po 3 etapach:
1 | Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | 12:30:09 | |
2 | Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack | ||
3 | Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
4 | Christopher Horner (USA) Team RadioShack | 0:00:01 | |
5 | Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo | 0:00:06 | |
6 | Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team | ||
7 | Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD | ||
8 | David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team | ||
9 | Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
10 | Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team | 0:00:09 | |
11 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana | 0:00:10 | |
12 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | 0:00:16 | |
13 | Andy Schleck (Lux) Leopard Trek | 0:00:18 | |
14 | Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
15 | Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
16 | Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:00:36 | |
17 | Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling | 0:00:42 | |
18 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
19 | Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team | ||
20 | Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | 0:00:54 | |
21 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling | 0:01:06 | |
22 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad | 0:01:07 | |
23 | José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural | 0:01:18 | |
24 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD | 0:01:24 | |
25 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD | ||
26 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | 0:01:26 | |
27 | Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural | 0:01:28 | |
28 | Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC | 0:01:33 | |
29 | Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek | 0:01:35 | |
30 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | 0:01:37 | |
31 | Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC | 0:01:41 | |
32 | Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team | 0:02:00 | |
33 | Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team | ||
34 | Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:02:04 | |
35 | Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:02:13 | |
36 | Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana | 0:02:14 | |
37 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | 0:02:20 | |
38 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | 0:02:22 | |
39 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:03:26 | |
40 | Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural | 0:03:30 | |
41 | Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:03:54 | |
42 | Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:03:57 | |
43 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:04:06 | |
44 | Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo | 0:05:04 | |
45 | Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:05:13 | |
46 | Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad | 0:05:48 | |
47 | Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack | 0:06:06 | |
48 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | 0:06:36 | |
49 | Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek | 0:07:13 | |
50 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:07:24 | |
51 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale | 0:07:43 | |
52 | Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale | 0:07:46 | |
53 | Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale | 0:08:29 | |
54 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | 0:08:57 | |
55 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | 0:08:59 | |
56 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:09:31 | |
57 | Matthew Busche (USA) Team RadioShack | 0:10:07 | |
58 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:10:15 | |
59 | Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard | 0:10:33 | |
60 | Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team | 0:10:36 | |
61 | Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling | 0:10:48 | |
62 | Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:10:55 | |
63 | Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana | ||
64 | Christian Knees (Ger) Sky Procycling | 0:11:21 | |
65 | Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:11:35 | |
66 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:11:49 | |
67 | Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team | 0:12:05 | |
68 | Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:12:21 | |
69 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:12:57 | |
70 | Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale | 0:13:08 | |
71 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | 0:13:40 | |
72 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | 0:13:44 | |
73 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:13:49 | |
74 | Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:14:05 | |
75 | Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:14:17 | |
76 | Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling | 0:14:39 | |
77 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
78 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack | 0:14:51 | |
79 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:15:08 | |
80 | Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling | 0:16:46 | |
81 | Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack | 0:16:49 | |
82 | Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale | 0:17:23 | |
83 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:17:52 | |
84 | Jens Voigt (Ger) Leopard Trek | 0:18:07 | |
85 | Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana | 0:18:14 | |
86 | Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard | 0:19:02 | |
87 | Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek | 0:19:24 | |
88 | Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team | 0:19:26 | |
89 | Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD | 0:19:32 | |
90 | Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team | 0:19:35 | |
91 | Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
92 | Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team | 0:20:19 | |
93 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:22:05 | |
94 | Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD | 0:22:32 | |
95 | Michael Rogers (Aus) Sky Procycling | 0:22:33 | |
96 | Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo | 0:22:34 | |
97 | Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack | 0:23:24 | |
98 | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:24:13 | |
99 | Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team | 0:25:48 | |
100 | Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:26:18 | |
101 | Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural | 0:26:31 | |
102 | Sergey Renev (Kaz) Pro Team Astana | 0:26:32 | |
103 | Murilo Antonio Fischer (Bra) Team Garmin-Cervelo | ||
104 | Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard | ||
105 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | 0:26:33 | |
106 | Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team | 0:27:06 | |
107 | Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:27:19 | |
108 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD | 0:28:06 | |
109 | Fabio Felline (Ita) Geox-TMC | 0:28:12 | |
110 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | 0:28:19 | |
111 | Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:28:22 | |
112 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
113 | Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC | 0:28:27 | |
114 | Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC | 0:28:31 | |
115 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:29:18 | |
116 | Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:29:34 | |
117 | Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC | 0:30:28 | |
118 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:30:56 | |
119 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana | 0:30:59 | |
120 | Caleb Fairly (USA) HTC-Highroad | ||
121 | Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team | 0:31:43 | |
122 | David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC | 0:31:53 | |
123 | Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek | 0:33:40 | |
124 | Anders Lund (Den) Leopard Trek | ||
125 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:33:51 | |
126 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team | 0:34:29 | |
127 | Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team | 0:34:58 | |
128 | Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural | 0:35:45 | |
129 | Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto | 0:37:34 | |
130 | Danny Pate (USA) HTC-Highroad | 0:38:51 | |
131 | Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana | 0:40:41 | |
132 | Tony Martin (Ger) HTC-Highroad | 0:40:47 | |
133 | Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team | 0:41:26 | |
134 | John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale | 0:41:35 | |
135 | Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard | 0:41:39 | |
136 | Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:42:06 | |
137 | Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:43:57 | |
138 | Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard | 0:44:22 | |
139 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | 0:45:59 | |
140 | Jason McCartney (USA) Team RadioShack | ||
141 | Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre – ISD | ||
142 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | 0:46:29 | |
143 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | 0:46:46 | |
144 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | 0:46:49 | |
145 | Aitor Galdos (Spa) Caja Rural | 0:47:16 | |
146 | Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Caja Rural | 0:49:39 | |
147 | Manuele Boaro (Ita) Saxo Bank Sungard | 0:55:52 | |
148 | Noè Gianetti (Swi) Geox-TMC | 0:56:29 | |
149 | Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team | 1:00:35 |