Wyniki 2 etapu Giro del Trentino z dnia 21.04.2010, Dro – San Martino di Castrozza, dystans 172,5 km
1 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | 4:47:59 | |
2 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | ||
3 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | ||
4 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
5 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
6 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | ||
7 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
8 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | 0:00:06 | |
9 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | 0:00:11 | |
10 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
11 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | 0:00:18 | |
12 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
13 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | 0:00:21 | |
14 | Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano | ||
15 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | ||
16 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
17 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
18 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
19 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
20 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | ||
21 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | ||
22 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:26 | |
23 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
24 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
25 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
26 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | 0:00:43 | |
27 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:00:49 | |
28 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | ||
29 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | ||
30 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:58 | |
31 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | 0:01:02 | |
32 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:01:08 | |
33 | Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:28 | |
34 | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | ||
35 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:01:36 | |
36 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:39 | |
37 | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | 0:02:08 | |
38 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | 0:02:22 | |
39 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | 0:03:11 | |
40 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
41 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:03:17 | |
42 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | 0:04:04 | |
43 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:04:19 | |
44 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | 0:04:39 | |
45 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | ||
46 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
47 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
48 | Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil | ||
49 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | 0:04:47 | |
50 | Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team | ||
51 | Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp | 0:05:18 | |
52 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:06:03 | |
53 | Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia | ||
54 | Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:06:16 | |
55 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | 0:07:30 | |
56 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | 0:08:03 | |
57 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | 0:09:53 | |
58 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:10:44 | |
59 | Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team | ||
60 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | ||
61 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | ||
62 | Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale | ||
63 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
64 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | ||
65 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
66 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | ||
67 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | ||
68 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | ||
69 | Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC | ||
70 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | ||
71 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | ||
72 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
73 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | 0:13:35 | |
74 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | ||
75 | José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale | ||
76 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | ||
77 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | ||
78 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | ||
79 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
80 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
81 | Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche | ||
82 | David Wöhrer (Aut) Tyrol Team | ||
83 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
84 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
85 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | ||
86 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
87 | Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano | ||
88 | Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano | ||
89 | Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha | ||
90 | Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha | ||
91 | Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano | 0:15:44 | |
92 | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | ||
93 | Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team | 0:16:59 | |
94 | Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano | 0:17:38 | |
95 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | ||
96 | Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec | 0:17:53 | |
97 | Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom | 0:19:19 | |
98 | Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team | 0:20:14 | |
99 | Stefan Mair (Aut) Tyrol Team | ||
100 | Sergey Renev (Kaz) Astana | ||
101 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | ||
102 | Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche | ||
103 | Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team | 0:21:18 | |
104 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
105 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
106 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | ||
107 | Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team | ||
108 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
109 | Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp | ||
110 | Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team | ||
111 | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
112 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | ||
113 | Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano | ||
114 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | ||
115 | Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | ||
116 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | ||
117 | Scott Davis (Aus) Astana | ||
118 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
119 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
120 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | 0:22:07 | |
121 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:23:46 | |
122 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:24:34 | |
123 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 0:25:13 | |
124 | Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec | ||
125 | Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec | 0:30:07 | |
126 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:31:58 | |
127 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | ||
128 | Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team | ||
129 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | ||
130 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo | 0:32:00 | |
131 | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | ||
132 | Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC | ||
133 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
134 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | ||
135 | Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC | ||
136 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | ||
137 | Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano | ||
138 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet | ||
139 | Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC | ||
140 | Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec | ||
141 | Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:32:05 | |
142 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | 0:32:07 | |
143 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
HD | Mateusz Komar (Pol) Mroz Active Jet | ||
HD | Lukasz Osiecki (Pol) Mroz Active Jet | ||
DNF | Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
DNF | John Murphy (USA) BMC Racing Team | ||
DNF | Laurent Beuret (Swi) Carmiooro NGC | ||
DNF | Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC | ||
DNF | Wojcieck Halejak (Pol) Mroz Active Jet | ||
DNF | Dimitri Claeys (Bel) Team Netapp | ||
DNF | Tassilo Fricke (Ger) Team Netapp | ||
DNS | Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil | ||
DNS | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri |
Klasyfikacja generalna po 2 etapie:
1 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | 5:03:00 | |
2 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:26 | |
3 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:29 | |
4 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:37 | |
5 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:00:38 | |
6 | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | 0:00:51 | |
7 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | 0:00:55 | |
8 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | 0:01:06 | |
9 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:01:07 | |
10 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | 0:01:10 | |
11 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | 0:01:12 | |
12 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:15 | |
13 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:19 | |
14 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | ||
15 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:01:28 | |
16 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:33 | |
17 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
18 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 0:01:34 | |
19 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
20 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | 0:01:35 | |
21 | Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano | ||
22 | Pasquale Muto (Ita) Miche | 0:01:37 | |
23 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:43 | |
24 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:51 | |
25 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | 0:01:55 | |
26 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:02:00 | |
27 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:02:03 | |
28 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:02:05 | |
29 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:02:14 | |
30 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | 0:02:24 | |
31 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:02:31 | |
32 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | 0:02:35 | |
33 | Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:02:41 | |
34 | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | ||
35 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:03:04 | |
36 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:03:21 | |
37 | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | 0:03:31 | |
38 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | 0:04:07 | |
39 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | 0:04:41 | |
40 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:04:45 | |
41 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:04:54 | |
42 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | 0:05:13 | |
43 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | 0:05:24 | |
44 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | 0:05:27 | |
45 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | 0:05:34 | |
46 | Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil | 0:05:37 | |
47 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:05:40 | |
48 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | 0:06:14 | |
49 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:06:24 | |
50 | Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team | 0:06:29 | |
51 | Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp | 0:07:05 | |
52 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:07:29 | |
53 | Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia | 0:08:04 | |
54 | Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:08:46 | |
55 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | 0:09:14 | |
56 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | 0:09:25 | |
57 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | 0:11:41 | |
58 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:11:52 | |
59 | Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team | 0:11:57 | |
60 | Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:11:58 | |
61 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:11:59 | |
62 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | 0:12:17 | |
63 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:12:20 | |
64 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:12:21 | |
65 | Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC | 0:12:23 | |
66 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | 0:12:28 | |
67 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | 0:12:29 | |
68 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | 0:12:35 | |
69 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | 0:12:36 | |
70 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | 0:12:46 | |
71 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:12:48 | |
72 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | 0:13:00 | |
73 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:13:57 | |
74 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | 0:14:13 | |
75 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | 0:14:25 | |
76 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | 0:14:27 | |
77 | Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano | 0:14:30 | |
78 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | 0:14:31 | |
79 | Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:14:45 | |
80 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | ||
81 | Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano | 0:14:49 | |
82 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
83 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | 0:14:54 | |
84 | Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche | 0:14:57 | |
85 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:15:00 | |
86 | David Wöhrer (Aut) Tyrol Team | 0:15:06 | |
87 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:15:19 | |
88 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | 0:15:21 | |
89 | José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale | 0:15:27 | |
90 | Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha | 0:15:37 | |
91 | Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano | 0:16:55 | |
92 | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | 0:17:47 | |
93 | Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team | 0:18:15 | |
94 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | 0:18:59 | |
95 | Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano | 0:19:39 | |
96 | Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec | 0:19:43 | |
97 | Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom | 0:20:38 | |
98 | Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche | 0:21:06 | |
99 | Stefan Mair (Aut) Tyrol Team | 0:21:41 | |
100 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:21:46 | |
101 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | 0:21:51 | |
102 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | 0:22:00 | |
103 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:22:07 | |
104 | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:22:13 | |
105 | Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | 0:22:31 | |
106 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:22:34 | |
107 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | 0:22:37 | |
108 | Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano | 0:22:40 | |
109 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:22:42 | |
110 | Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp | 0:22:43 | |
111 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:22:53 | |
112 | Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team | 0:22:57 | |
113 | Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team | 0:22:58 | |
114 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | 0:23:08 | |
115 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:23:11 | |
116 | Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team | 0:23:12 | |
117 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | 0:23:13 | |
118 | Scott Davis (Aus) Astana | 0:23:24 | |
119 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | 0:23:51 | |
120 | Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team | 0:23:54 | |
121 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:24:10 | |
122 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:25:56 | |
123 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 0:26:56 | |
124 | Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec | 0:27:09 | |
125 | Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec | 0:31:47 | |
126 | Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano | 0:32:31 | |
127 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | 0:32:42 | |
128 | Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC | 0:32:51 | |
129 | Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
130 | Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC | 0:32:57 | |
131 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | 0:33:24 | |
132 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | 0:33:26 | |
133 | Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec | 0:33:30 | |
134 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | 0:33:31 | |
135 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | 0:33:36 | |
136 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet | ||
137 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:33:57 | |
138 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo | 0:33:58 | |
139 | Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team | 0:34:10 | |
140 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:34:12 | |
141 | Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC | 0:34:21 | |
142 | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | 0:34:54 | |
143 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:35:17 |