Amerykańska drużyna CMI Trilogy w której ściga się dwóch Polaków, podała skład na zbliżający się wyścig Tour du Maroc (2.2 UCI).

CMI Trilogy podczas 10. etapowego wyścigu, celować będzie zarówno w zwycięstwa etapowe jak i klasyfikację generalną. Liderem będzie Francuz Julien Schick, który ma na koncie sukces w generalce Tour du Faso (2.2 UCI). Julien w przeszłości był 2. na etapie wyścigu dookoła Maroka.

Na etapach walczyć mają sprinterzy. Jednym z nich jest Francuz Sebastien Julien, który w ubiegłym sezonie wygrał etap Tour de Serbie (2.2 UCI), gdzie pokonał m.in Angelo Furlana (Christina Watches). Po finiszach z peletonu, dwie wygrane UCI na koncie ma również Zbigniew Gucwa, który także znalazł się w składzie ekipy na afrykański wyścig.

Ekipa liczy również na dobrego czasowca Konrada Tomasiaka. Młody zawodnik będzie szukał swoich szans w ucieczkach. Skład uzupełnią jeszcze Francuz Guillaume Soula oraz Brytyjczyk Simeon Green.

Tour du Maroc potrwa od 23 marca do 1 kwietnia. Na starcie, być może pojawi się również drużyna BDC MarcPol Jamis Team