Kamil Migdoł, który do tej pory bronił barw drużyny Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska od przyszłego sezonu będzie ścigać się we francuskiej drużynie UC Aubenas.

22-letni Polak miał bardzo udany sezon 2010, gdzie bardzo aktywnie jechał w Karpackim Wyścigu Kurierów (2.2 UCI). Na jednym z etapów był piąty, a w klasyfikacji generalnej zajął 9. miejsce. Rok później ścigając się dla Mostostalu Puławy znalazł się w szerokim składzie Reprezentacji Polski na Tour de Pologne. Wygrał wtedy m.in etap na wyścigu Polska-Ukraina. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zajął 5. miejsce w Wyścigu o Wielką Nagrodę Bełchatowa oraz 4. pozycję w klasyku na Słowacji w miejscowości Krupina. Aktywnie jechał w Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1 UCI).

Przyszły sezon spędzi we francuskiej drużynie UC Aubenas, która posiada status DN3 (trzecia „dywizja” we francuskim kolarstwie amatorskim). Oprócz niego angaż w tej ekipie zyskał także mistrz Kanady juniorów – Christopher Prendergast.